Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Két kérdést szeretnék feltenni...

Két kérdést szeretnék feltenni. Az egyik, hogy hipnózis alatt el lehet mondani az egész életünket? A másik, hogy hogyan lehet elérni a módosult tudat állapotot?

Figyelt kérdés

#hipnózis #módosult tudat állapot
2015. júl. 19. 18:52
 1/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
Hipnózis alatt ha nem is az egészet, de nagy részére vissza lehet emlékezni, ijesztően jó részleteket lehet visszakeresni és előző életből is lehet emlékeket előcsalni, de ahhoz a hipnotizőrödben biztos kell légy, hogy ez a munkája és nem becsapás. Módosult tudatállapotot meditációval lehet a legkönnyebben elérni, de nem tudom pontosan, hogy mit értesz módosult tudatállapoton.
2015. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hipnózis előtt állok, ezért kérdeztem ezeket. Örülök, hogy részletesen el lehet mondani mindent, mert ritka lélektani típusba tartozom, és sok minden mélyebben érintett mint ahogy éber állapotban ki tudom fejezni. A hipnotizőröm jó, többen is ajánlották.

A módosult tudatállapot alatt a hipnotizálható állapotot értem. Azt nem tudod megmondani, hogy körülbelül hány alkalom kéne ahhoz, hogy az életem főbb eseményeit, érzéseimet el tudjam mondani? 16 éves vagyok.

2015. júl. 20. 17:09
 3/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
Ez eléggé emberfüggő, de úgy vélem, ha naponta 15-20 perc meditációt elvégzel, könnyen fog menni, a meditáció alatt figyelj a légzésre és csak azokra a dolgokra gondolj, amik úgy érzed, hogy nagyon megérintettek, elevenítsd fel őket és ha minden jól megy, hipnózis alatt elég rugalmasan fog menni a dolog, csak higgy Magadban és sikerülni fog, csupán ezt tudom ajánlani. Hogy hány alkalom kéne a lelki állapotodtól függ és hogy mennyire ismered magadat, de ez első után érezni fogod, hogy van-e még bennt kibeszélni valód! Remélem válaszoltam a kérdésedre. :)
2015. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
És még ajánlanám a tudatos álmodás elsajátítását, olvass utána a neten, mert jól le van írva. Ha sikerül belépni a tudatos álomba, akkor képzeld bele magad olyan helyzetekbe, amik úgy érzed szorongatnak belülről és próbáld meg úgy alakítani a helyzetet, hogy az ne legyen negatív számodra, a Te álmod és ennek következtében irányítani is tudod azokat. Próbálkozz egy ilyen helyzetet többször is megoldani álmodban más-más módon és a jelenben is egyszerűbbek lesznek az ilyen helyzetek, nameg a felidézésük is! ;)
2015. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Már utána is nézek a tudatos álmodásnak.:)
2015. júl. 24. 17:31
 6/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
Szívesen máskor is! :)
2015. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!