Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mer nem jon ossze semmi?...

Mer nem jon ossze semmi? Olyan mintha ellenek atkozva mindig jol indulnak a dolgok es a vegere soha nem jon ossze

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Rossz döntéseket hozol kritikus pillanatokban. Ennek semmi köze nincs átkokhoz, vagy hasonló dolgokhoz. Tudatosabban kell odafigyelned, és tervezned. Az is előfordulhat, hogy olyan dolgokat próbálsz elérni, amiket nem kaphatsz meg, és ez a végére válik világossá.
2015. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban..engem is hitegettek meg hogy ez meg az is mondta aztàn a végén azt hogy csak beképzeltem.biztattak nem szabad az àlmokat feladni.àlmodni se kellett volna nemhogy feladni.
2015. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Realis celokat tuzki....
2015. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Legoman ***** válasza:

Minden cél reális. Amiben hiszünk azt megtudjuk valósítani.


Olvasd vissza kérlek a kérdésedet és te is rájössz, hogy miért nem sikerül semmi sem neked.

Ilyenre kérdeztél rá, hogy miért nem jön össze semmi. Olyanokat említettél, hogy olyan az életed mintha ellenél átkozva. És, ami még jobban bizonyítja, hogy mindezt te vonzod magadhoz az, hogy úgy érzed mindig jól indulnak a dolgok, és tudod, hogy a végén mindig rossz lesz. Ez már beidegződött nálad, így sorra vonzod magadhoz a rossz élményeket.

Próbálj meg változtatni, és érezd az ellentettjét. Érezd jól magad, ha valami nem sikerül hányj fittyet rá, és végezd el anélkül vagy találj más megoldást. Mindaddig, míg nem hagyod, hogy a rossz döntések, élmények, szituációk, események kihozzanak az egyensúlyodból, és a pozitív felismerésből, addig jól fogod érezni magad.

Ébredj jól reggel, és onnan kezd el a napot. Ha jól kezded reggel, jó napod ha lesz. :)

2015. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hehehe..


Amit akarunk azt megvalositjuk????

Ezt te se gondoltad komolyan... Ha en ugy dontok hogy holnapra lessz 100000000000 ftm akkor ha nagy akarom lessz???

Minden cel realis ugyebar....

Marhasag...

2015. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel kérdező.
2015. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 vagyok:


,,Amiben hiszünk azt megtudjuk valósítani. " -na ezen vitatkoznék.

Akkor miért van az, hogy hiszek valamiben, eltervezem, megpróbálok megtenni mindent és bumm ? Na?!! Ezt magyarázd meg!!

2015. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A sors játékszerei vagyunk, valakinek mindig rossz lap jut ,másnak csak megszületni volt nehéz.. Lehet magyarázni ezt bármivel ,de nem érdemes ,az emberi agy mindig valami értelmet keres, valami jutalom- büntetésben gondolkodik,pedig semmi köze ehhez.


Egyszerűen ha dobsz egy kockával lehet egymás után 10x dobsz hatost de lehet 50 dobásból egyszer se. Nagyon hosszú távon kiegyenlítődik a dolog de addigra egy emberi élet végetér. Ha valaki a rossz szériába születik akkor megszívta.

2015. aug. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!