Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá?Mi az eljárás/folyamat? Mire kell számitani? Hányan csinálják? Aki csinálta már ,mi a tapasztalata?

2015. júl. 23. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Monoton dobszó, zaj-és embermentes környék, jó koncentrációs képesség és azt mondani: ,,megidézlek, szellem"


de nem ajánlatos, mert nem csak jó szellemeknek nyitod meg a kaput, hanem démonoknak is és mivel épeszű felnőtt ember ilyen kérdést nem tesz fel, gyerek vagy még, aztán kiabálhatsz anyukádnak, hogy megesznek a démonok és nem mersz még xarni sem egyedül.

2015. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem mertem megnézni hogy kell, mert én hülye tuti rápróbálok. Mivel úgy tudom nagyon veszélyes, jobb is így, direkt nem erőltetem.
2015. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj attól függ mennyien vagytok. De olyan 5 gramm elég lesz, egybe kb 0.6-ot 0.8-at tegyetek. 2 grammot rakjatok félre. Na szóval szívjatok bele, tüdőzd le, tartsd lent szépen és lazán fújd ki. Ha nem hat akkor a 2 grammot toljátok el tisztán. Peace (green)!!!
2015. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, milyen szellemet akarsz idézni.
2015. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó sok bableves babfőzelék stb babos ételek
2015. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!