Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? Tudok pár módszert de biztosra akarok menni h nehogy valami balul sujjon el.

Figyelt kérdés

Tudom az alap dolgokat pl:ne idezzek egyedul h miket szabad kerdezni meg h veszejes es ha nem kuldom vissza akk nagy baj is lehet belole OUIJA tablat mar csinaltamm nem mukodott xd ha tudtok valami modszert amivel 2 szemely tud szellemet idezni irjatok leetszi:)

14/F


2014. jan. 20. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pokemont nem akarsz fogni? Ugyan ennyi esélyed lenne rá
2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XDDDD PIKATCHUU (Komolyan gondoltam es en hiszek bennuk es ertelmess valaszokat varok)
2014. jan. 20. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

"es ertelmess valaszokat varok"

Na itt kúúrrtad el kismókus.

2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ertelmes valaszokat sokkal okosab lettem.XDDDD
2014. jan. 21. 06:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld Ádám, mert rábaltázol! Szellemek léteznek és hagyd őket békibe!
2014. jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fehér gyertya. Füstölő. A táblád. A megidézendő személye. Egy mágiakör. Pohár. Ennyi lenne.

Én épp vuduzok magammal. Beválik. Magamon szerettem volna kipróbálni először a hatást.

A gyertya a tiszta szellem idézése miatt kell. A füstölő megnyugtatja őt is és titeket is. Erőszakos halált halt személyt ill. öngyilkost, elmezavaros embert megidézni életveszélyes lehet. A tábla és a pohár az ajtó és a kommunikáció miatt kell. A mágiakör egy tengerisóból felállított kör. A ti biztonságotokat szolgálja. A szellem hazudhat ez fontos. Félni nem jó dolog a közelükben mert felerősödnek tőle.

Ha van még kérdésed írj.

2014. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szomszédom régen idézett szellemet... Először csak a gyertya oltódott el megijedtek és visszaküldték. Másodszorra a vázák estek le a polcról és annyira megijedtek hogy nem küldték vissza.. Persze én nem hittem benne.. Azt mondtam hogy elmebetegek.. Rá két napra álmában meghalt szegény.. Az orvosszakértő szerint álmában szívrohama volt pedig teljesen egészséges volt.... :S
2014. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!