Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismerte ijesztő (akár valóságr...

Ismerte ijesztő (akár valóságra alapuló) történeteket?

Figyelt kérdés

Én egy videót láttam youtube-n, és arról jutott eszembe.


A videón egy műanyag női figura énekli, hogy I feel fantastic hey hey hey.

A nő különböző ruhákban lesz, és pózokban. Majd egyszer csak egy üres udvarra közelít a kamera, majd megint vissza a bábúhoz, stb. És ez így megy 14 percig.


Állítólag a készítő egy sorozatgyilkos, aki börtönben van most. A bábut az általa megölt nők ruhájába öltöztette, az udvar pedig a temetési hely, ahol elásta az áldozatait. Már a videó is elég bizarr.


Itt a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=5zFl_WD6vV8



Ti ismertek hasonló, ijesztő, és akár valóságra alapuló történeteket?


Szerintetek ez ijesztő?



(légyszíves nem kell a kérdést elhülyülni)



2015. júl. 25. 14:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
15%
szerinted ez ijesztő? a bábu kábelekkel van összekötve, azok mozgatják...
2015. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem a bábura mondtam, hogy ijesztő.

Hanem a háttérsztorira.

2015. júl. 25. 16:15
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy elég bizarr 14 és fél perc volt az életembôl. A legrosszabb talán mégis az, hogy teljesen a fejembe mászott, hogy ' i feel fantastic hey hey hey. '

Kicsit rámhozta frászt, pedig alapvetôen nem vagyok félôs. De a szoba, a bábu és a sztori hozzá pluszban elég creepy.

Viszont érdekes történetet nemtudok mesélni, sajnos.

2015. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Hogyne, de inkább leírom. :)


"Amikor beköltöztünk az előző otthonunkba nem is gondoltuk hogy mik fognak történni, pedig már a beköltözés napján félni kelett volna.


Este mikor legelőször aludtam abban a házban, nem történt semmi.


Csak furcsa büdös rothadó szag volt mindenhol, jól kiszellőztettünk.


Reggel mikor felkeltem úgy éreztem nem vagyok egyedül. És ezt a kis tesóm is érezte mert még rá is kérdezett, de nem nagyon furcsálltam, sokszor tör rám ez az érzés viszont a tesómra még soha.


Az ajtó felé néztünk persze nem volt ott senki.


Másnap este ugyan ez az érzés fogott el csak ez baljóslatúbb volt egy kicsit, majd hirtelen meg szédültem és úgy éreztem valaki rám lehelt, gyorsan fel eszméltem és próbáltam erre nem gondolni.


A tesómmal legalább este 11-ig beszélgettünk nem tudtunk aludni, majd halottam egy reccsenést amit a tesóm nem. Kicsit hülyének is nézett.


De azért hitt nekem.


Harmadnap apáékkal történt valami de nem akartak ránk ijjeszteni így nem mondtak semmit.


Abban a házban van valami szellem féleség de ezt nem nagyon mondogatom senki előtt. A barátnőm egyszer át jött és fényképezgettük egymást, és két képen is furcsaságok vannak. Az egyiken egy kéz forma vehető ki a vállamon, a másikon olyan mint ha a barátnőm haját megemelte volna valaki, de ezeket nem is éreztük és a fényképezés előtt és után sem láttunk semmit.


A lényeg hogy abban a házban senki nem bírt meg élni a mindennapos rothadó szag miatt, és a furcsa jelenségek miatt ami mibndenkit zavart.


Ez a harmadik otthonom és remélem nem lesz semmi gond."


Áll ez egy lány naplójában aki különös kegyetlenséggel ismeretlen tettesek gyilkoltak meg. A rendőrség nem talál semmi nyomot, kivéve egyet, a napló következő fejezetében ez áll.



" Ez a ház sem az aminek hittem itt is furcsa dolgok történtek, és most pedig ott fekszem kint a temetőben mert egy szellem meg gyilkolt, de ne félj kedves olvasó holnap te is itt fogsz melettem feküdni, csak aludj el, többet nem fogsz felkellni."


A rendőrség hiába kérdezte a szülőket ők nem tudtak válaszolni a kérdésükre soha, ugyan is rá 3 napra meg haltak. Majd sorba minden rendőr aki valaha olvasta az a bizonyos második fejezetet, szóval nem kelett volna elolvasnod kedves olvasó a második fejezetet.

2015. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
31%
15, ezt most miért kellett?
2015. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Látott már valaki hullát naplót írni ?
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
és milyen szar a helyesírása annak a hullának!
2015. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Lehet rohadt a keze és bomlott az agya :D
2015. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!