Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írnál ijesztő történeteket...

Írnál ijesztő történeteket szellemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már olyan,h érezted nem vagy biztonságban,vki még van ott?
2010. júl. 4. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
2éve nyáron anyum este a barátjánál volt.Este feküdtem,és épp elgondolkodtam mi lehet a barátommal aki akkor kinnt volt Németben:)És egyszercsak a sötétben hallottam az előszobából a saját kulcsom zörgését!Áh,gondoltam hazajött anyum:)De nem volt villany kapcsolva kinnt,és ezért gondoltam halucináltam:)De mégegyszer hallottam a kulcsom zörgését!Na ekkor felkapcsoltam a lámpámat,és egyszerűen nem tudtam aludni utána!!Tudom,hogy 2x nem halucináltam,mert valóban hallottam!
2010. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy téli estén pókereztünk kint nagyon hideg volt ezért bent a jó meleg szobában játszottunk.Négyen voltunk otthon.aztán jöttek a furcsaságok sorra!!Először lecsapódott magától a redőnyünk,jó gondoltuk csak véletlen volt!jó!jött akkor a második!mintha valaki megrázta volna a csillárt a falon láttuk hogy valaki mintha megfogta volna!le is szakadt!de ez még nem volt elég jött a 3.!pókerezés közben eltünt 2 joker kártya!
2010. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

14:13 van olyan mire lehet magyarázat

1.talán leszakadt

2.ez télleg elég furcsa

3.azt meg elrakhatta bárki vagy beesett valami mögé

2010. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát bocs de a mind a négyen nagyon megijedtünk!És tök hideg lett utána bent!pedig ment a fütés!hirtelen lement a hőmérséklet!
2010. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ja am két ugyan olyan kártya!?
2010. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kulcszörgés nekem is volt. Egyedül voltam itthon és többször is hallottam. Nagyon féltem. Egészen biztos voltam benne, hogy azt hallom. Egész este nem aludtam égett a villany. Nagyon féltem. Aztán reggel már világos volt és kimentem. Bementem a konyhába, aztán újra hallottam. Világosban már nem féltem annyira és kinéztem. A kulcs a zárban volt egész végig, és a fekete macskánk... két lábra állva játszott vele. :D
2010. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
XD
2010. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én nem egyszer tapasztaltam fura dolgot.


Első eset:

Kimentem nagymamámmal a temetőbe. Előtte a bátyám azt mondta, ha leszakítok egy darab virágot és átteszem egy másik sírra, akkor azzal vitát szítok köztük. Ki is próbáltam, vagy 13 éves lehettem, de én fáztam rá, nem kicsit.

Este nem volt otthon anyukám. Nagymamám a ház másik végében aludt, késő volt, olyan 23 óra körül. Kikapcsoltam a tv-t. Egyszer csak reccsent az ágy, mintha leült volna valaki, megijedtem, visszakapcsoltam a tv-t. nem láttam semmit. Kikapcsoltam, újra hallottam, kirohantam az udvarra, hogy megvárom anyát (dolgozott). Hátra néztem az ablakra, és kihúzódott a függöny, mintha valaki utánnam nézett volna, mama aludt, nem ő volt. Azt hittem ott pisilem össze magam félelmemben. Nme mentem be, míg anya nem jött haza.



Második eset:

Meghalt egy közeli ismerősünk. Rokon volt. A szekrényemen tároltam a hordozható cd lejátszóm kis hangfalait. Álltam a szekrény előtt és a nyakamba esett, de el nem tudom képzelni, hogyan történhetett, stabilan volt feltéve, és az az érdekes, hogy úgy esett, hogy a nyakam köré, egyik része erre, a másik oda, körbeölelte a nyakam.



Velem számtalan ilyen eset volt már.Álmodtam már meg rokon halálát, a család kinevett, egy héttel később elhunyt.

2010. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
81%

Szintén én vagyok.


Még egy eset, de nem fogjátok elhinni, pedig az életemre esküszöm nektek, megtörtént.


Kb 8 éves voltam. Ültünk keresztanyámékkal a szobában 4-en, 5-en lehettünk, amikor károgást hallottunk, kipillantottunk az ablakra és egy seprün repűlő fura alakot láttunk. ne nevessetek nem vicc, legalább 4-en láttuk.


Azóta nem láttam ilyet, csak ezt az alakot egszer az álmomban azóta, meg egyszer a sátánt.


Szerintetek miért van ez velem?

2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem!
2011. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!