Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik szerintetek olyan,...

Létezik szerintetek olyan, hogy ha beszélek másoknak egy tervemről, akkor szétszórom az energiáimat, ami a terv megvalósításához kell? Úgy veszem észre, hogy jobban sikerülnek azok a dolgaim, amikről nem beszélek másoknak.

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ha mások meg fogják tudni a terved az hatni fog rájuk. Hogy hogyan vagy mennyire kezelik már rajtuk múlik. (az is, hogy mi lesz a reakció).
2015. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
2015. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Nem pont ezzel magyaráznám, inkább nálam az játszik be, hogy ha beszélek róla, már egyfajta külső elvárássá alakul át. (Ismerős majd visszakérdez, na hogy haladok vele?) Azoknak pedig utálok megfelelni.
2015. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Már épp kérni akartuk. :-)


Úgyis régóta meg szerettem volna kérdezni, hogy neked még véletlenül sem csúszik ki olyan a szádon, hogy "fáradt vagyok, ne haragudj, de erre ma már egyszerűen nincsen energiám", vagy "XY leszívja az energiámat az örökös panaszkodásával", vagy "így a nyaralás után fel vagyok töltődve, újra tele vagyok energiával"?

2015. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Viszont, ha életrevaló a terved, ami másoknak eddig nem jutott eszükbe, lenyúlják tiedet.

2015. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok célt az ember teljesítő vágyból szeretne megcsinálni,nem pedig magának elmondod x embernek ők vissza adják a reakciót és tudnád mi vár rád inkább már bele se kezdesz,nem vagyok benne biztos de szerintem az ember ha tényleg akar valamit magának azt úgyis megcsinálja nem kell mások véleménye pl: szomjas vagy nem kell más véleménye,hogy igyál és kételyeid sincsenek mi lesz ha megcsinálom,milyen nehéz lesz vagy következményei lesznek.
2015. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mit hiszel. Ha extra erőt ad, hogy magadban tartod a dolgot, akkor nyilván ez segít. De ha olyan embereknek mondod el, akik hisznek benned és segítőkészek akkor ez egy csomó lehetőséget nyithat meg, amikre nem is gondoltál.
2015. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!