Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ellenségeim vannak, akikről...

Ellenségeim vannak, akikről nem tudok semmit. Hogyan ismerhetném meg őket?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, azóta gyötörnek és terrorizálnak, ráadásul bárhova is költözöm, egy idő után ott is megjelennek és folytatják a zaklatásomat, mindenkit ellenem fordítanak és hiába küzdök ellenük, nem tudom megállítani őket, egy idő után mindig el kell menekülnöm előlük.

Tudom, sokan azt hiszik, hogy dilis vagyok, vagy üldözési mániám van, de ők nagyon is valósak és az ellenem elkövetett gaztetteik is nyilvánvalók. Nagyon megszervezett akciókról van szó, beépített embereik vannak és olyan kidolgozott terveket vetnek be ellenem, amik ellen még védekezni sincs esélyem. Tudom, hogy nem akarnak megölni, mert akkor már halott lennék, lenne hatalmuk, hogy elintézzenek.

Amikor elüldöztek az otthonomból (a családom melléjük állt), akkor azt hittem, hogy a lakóhelyem kell nekik, de most, hogy új életet kezdtem külföldön és ide is utánam jöttek, már tudom, hogy engem akarnak, de nem tudom, mit akarnak tőlem.

Szeretném kideríteni, hogy kik ők és miért vadásznak rám. Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert azt sem tartom kizártnak, hogy természetfeletti szálak vezethetnek el a megoldáshoz.

Akinek van ötlete, hogy kik lehetnek ők, kinek a módszerei ezek, vagy ismer olyat, aki meg tudja adni a kérdésemre a választ, az kérem írja meg, akár privátban is.

Nagyon érdekelne, hogy kik ezek, miért tették tönkre az életemet, miért fordítanak mindenkit ellenem, miért üldöznek el mindenhonnan és miért követnek mindenhova.



2015. júl. 3. 18:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Van tetkód? Aki ellened fordul hogy viselkedik?

Honnan tudod, hogy itt vannak az ellenségeid és hogyan kezdődött az egész?

2015. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
A családod hogy fejezte ki, hogy az ismeretlenekkel vannak?
2015. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Az egyetlen ellenséged a saját ostobaságod.
2015. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nekem is épp ilyen ellenségeim vannak. Ezeknek az a céljuk, hogy minél többet szenvedj.


Velem például ezt tették legutóbb:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


De tettek ennél sokkal durvább dolgokat is. Ha a történtek alapján írnék egy könyvet minden bizonnyal befutnék.


És ezt a megoldást találtam ki rá:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__6985083..


Ha nem válik be akkor nekem kaputt.


Plusz még egy jó tanács:


https://www.youtube.com/watch?v=15FCdjmLJLs

2015. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
változtass nevet, és telepedj le a busmanok közt!
2015. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nincs tetoválásom, onnan tudom, hogy valaki az ellenségem, hogy minden ok nélkül belém köt és nekem támad, sokszor úgy, hogy sohasem találkoztunk azelőtt.

Aki ellenem fordul, egyik napról a másikra minden ok nélkül agresszív lesz velem szemben, titkolózik előttem és bármit is csinálok, mindenen kiakad, felháborodik és ott köt belém, ahol csak tud. Nem egy barátomat vesztettem már el így. És itt nem rossz napról, vagy kedvről van szó, hanem tartós, állandó viselkedésváltozásról. Pökhendiek, beképzeltek és dominanciára törők lettek, de többnyire csak velem szemben.

A családom is ilyenné vált, plusz ők minden erejükkel igyekeztek megakadályozni abban, hogy küzdhessek az ellenségeimmel, sokszor úgy tekintettek rám emiatt, mintha valami bűnöző lennék.

Igazából már elkezdtem pár hónapja önként megválni mindentől, aminek fájdalmat okozhat az elvesztése. Ha úgyis elveszik, akkor inkább lemondok róla, mielőtt megtennék.

2015. júl. 3. 19:33
 7/32 A kérdező kommentje:
5-ösnek: nem rossz ötlet, de azt hiszem, ott is megtalálnának.
2015. júl. 3. 19:35
 8/32 anonim ***** válasza:
nem fognak megtalálni, pláne ha megfürödsz a sárban, mert ők egy fehér embert keresnek.Helyette egy fekete piszkos más nevű ember fogadja őket, aki még büdös is.
2015. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ja és onnan tudom, hogy itt vannak, hogy itt is ugyanezeket kezdem tapasztalni az embereknél. És van még egy furcsa jel: amikor először találkozok közülük valakivel, az folyamatosan bámul és méreget, mintha kísértetet látna.
2015. júl. 3. 19:39
 10/32 A kérdező kommentje:
Holtak, mindig beelőzöl. Van valami abban, amit írtál. Lehet, hogy a bűz használna ellenük.
2015. júl. 3. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!