Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti nem tartjatok felhaboritona...

Ti nem tartjatok felhaboritonak, hogy egyesek masok hiszekenysekebol szeretnenek penzhez jutni?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiket elhiszek, de ami a neten is kering hat WTF...
2015. aug. 3. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit csalásnak nevezik. És nem csak a mai emberekre jellemző, hanem már évszázadok óta mindig volt rá precedens.
2015. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De.
2015. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo lenne, ha tobb eszuk lenne egyeseknek. :(
2015. aug. 3. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A net még egy dolog, ami a tv-ben megy, na az az erős. Asztrosó, meg a társai. Neten még lehet nonprofit oldalakat találni, még ha marhaság is.
2015. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem irom le a nevet, de az a musor ihlette a kerdesemet. Katasztrofa!!!
2015. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Masik felhasznalorol vagyok bejelentkezve, de en vagyok a kerdezo:)
2015. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annak tartom.

És ez nem csak a hókuszpókusz, lefogyok gyorsan, nagyon kell ez a termék mert enélkül nem tudok élni.

Hanem amit politikának tartanak, az is ilyen.

Mivel elhiszik a politikusoknak amit ígérnek. Megszavazzák és igy politikusok pénzhez jutnak.

2015. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:

alapjáraton zavarna...

de úgy hogy látom hogy a körülöttem élő "rendes" emberek mennyit güriznek 0 fizuért, azt kívánom bárcsak ők is csalnának.

2015. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A teljes civilizáción átveréseken alapul... gondolj a "társadalmi szerződés"-re, a globális valutapiacra, a munka és a különböző árucikkek értékére, az emberi kapcsolatokra és magára az emberi egóra... Mind csupa hazugság.
2015. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lelkiismeretlen aljasságnak tartom, üldözném és börtönnel büntetném ha tőlem függne. De nem tőlem függ. :)


Ugyanakkor látom hogy rengeteg hülye van aki nem csak hogy becsapható, de egyenesen felháborodik ha megpróbálják elmagyarázni neki hogy átverik. Az ilyen embert nem tudom sajnálni, ő azért fizet hogy átverjék és teljesen megértem a csalót aki átveri. Ha nem ő tenné, akkor megtenné egy másik csaló. Az ilyet még én is átverném, ha nem akadályozna meg benne az a lelkiismeret nevű dolog. :)


Ugyanakkor megértem hogy vannak kétségbeesett emberek akik jobb kiút hiánya miatt esnek a csalók hálójába, viszont ez esetben vagy nem tájékozódott eléggé az áldozat a lehetőségeiről vagy valami okból elvetette azt és a hazugságot választotta. Egy biztos az ilyesmi legjobb esetben is csak lelki kenőcs, a problémát nem oldja meg.

2015. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!