Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Befolyásolhatja-e a köldökcsak...

Befolyásolhatja-e a köldökcsakrát a köldökpiercing? Tapasztalat? Ha igen miben nyilvánul ez meg? Ha van hatása csak rossz lehet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A főcsakrák a köldök alatt, és fölött egy tenyérnyivel vannak, ezért a csakrákra nincs befolyással, de mivel a befogadó vezetékre esik a köldök, a teljes életerő-körforgásodra lehet hatással. Ez nem lehet pozitív, mivel mesterséges tárgyat tartasz egy elektromosan jól vezető vonalon.
2015. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:

Mikor valaki kézrátétellel gyógyít, akkor ha van rajtad öv, akkor ki kell csatolnod.

Ismerek egy személyt, aki kezdő **s volt, és megengedtem neki, hogy gyakoroljon rajtam. Öv volt rajta, és azt mondta, hogy az övet az csatoljam ki, ha fémből van. Én kicsatoltam, és akkor kezdett csak hozzám. Nyaklánc nem volt rajtam, de ha lett volna, akkor azt is levetette volna velem, ha olyan lett volna.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a szexcsakra nem is a köldöknél van.


Helytelen az elnevezés amit használsz (tudom elterjedt..)

2015. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"a szexcsakra nem is a köldöknél van."


Hanem a szexnél? :D


Legoman, az övedet a kényelmed miatt kellett kicsatolni, amíg nem fémből van az egész, nem sok vizet zavar.

2015. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A köldök alatti, erőközpontnak nevezett csakra főleg az életerő tárolásában játszik szerepet, ha abban a magasságban valami elszorítja a derekad, akkor azok az idegpályák, és különleges tárolók, amelyek szállítják az életerőt nem képesek megfelelően működni. Ezért is fontos, Lego, hogy amikor a teljes szervezetedet, vagy főképp a törzsedet kezelik, ezek a pályák ne záródjanak el. A fém csak gyűrű alakban igazán zavaró, azaz csuklón, ujjon, nyakon, vagy pedig ami átlyukasztja a bőrt, mint fülbevalók, és más testékszerek.
2015. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig a köldök izgatása fokozza a szexuális kielégülés mértékét, úgy mint pl. mellbimbóké.:)

Lehet, hogy a csakra masszás nem is olyan nagy hülyeség.

Illetve sok olyan pont van a testen, aminek a finom cirogatása izgató, bár ez sok mindentől függ pl. sebesség, ütem, út.

A többi elmélkedésbe meg nem szívesen mennék bele most.

Csak úgy megjegyeztem :D

2015. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) :D
2015. aug. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!