Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne tudjam...

Mit tegyek hogy ne tudjam többet hogy mi történik?

Figyelt kérdés
Lehet ez most furcsán fog hangozni, de néha meg álmodom a jövőm. Hónapokkal előtte annak , hogy a párom elkezdett flörtölni , én azt láttam ... Idővel újra és újra álmodom ezzel a nővel . Valaki azt mondja ez egy nagy ajándék , nekem ez már átok . :(
2015. aug. 10. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem csak dejavu érzés?
2015. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Ezek tényleg álmok amik előbb vagy utobb megvalósulnak sajnos ... Néha már kezd intő alom is lenni ( nemrég a halál az álmomban azt mondta hogy ne higyjek a páromnak mert egy hazug ember es hogy megcsal )) nem hittem neki az álomban .. Es egyszerre mintha az egész szituáció a szemem elé került .. Mikor a halálhoz fordultam hogy igen, most mehetünk , feladom , nem bírom tovább , a halál eltűnt .. A de Ja vu érzéseim nem nagyon voltak
2015. aug. 10. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Tanuld meg irányítani
2015. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez az egy amit nem tudok .. Gyerekkorom óta ez van , tudtom nélkül még tudatos álmaim is vannak . Ezek mar nem tudatos álmok , nem tudom irányítani .. Még a halott edesapam is szokott az álmomban arra inteni hogy ne menjek ehhez az emberhez mert rossz .. Lehet hogy ez azért van mert a nagyszüleim szertartásokat meg stb.- t végeztek ??
2015. aug. 10. 11:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen szertartásokat ?
2015. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok az öreg anyámrol hogy olyan volt mint egy boszorkány, démon űzés, átkozás, jóslás .. Stb . En nem ismertem őt mert akkor mar meghalt mire én születtem . Csak anyámtól tudom mert látta hogy mit csinál ..
2015. aug. 10. 11:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolom a cigány mágiát használt mivel cigány asszony volt ...
2015. aug. 10. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég komoly dolgok , ez lehet az ok örökölted a mágiát
2015. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon nehéz megszokni, de nem bírnád még is? Olyan jó dolog ez, kár elfojtani. :/ Nekem is vannak képességeim, már lassan két éve, hogy észre vettem, nekem sikerült elfogadnom. Mint kiderült a dédmamám jós asszony volt. :)
2015. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lenne a legjobb hogy egy ilyen embert minnél távolabb tartsak magamtól .. Jo az hogy tudok előre dolgokat , de jobb lenne hogy ha jóról is lenne álmom :)
2015. aug. 10. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!