Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Határozott idejű munkaszerződé...

Határozott idejű munkaszerződésem van, de már rég lejárt. Mi történik, ha nem megyek be többet dolgozni? Lesz-e valamilyen következménye?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy rég lejárt? Hónapok óta?

Nem kérdeztél rá, hogy hosszabbítják-e?

2015. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja járt le, de nem beszéltünk hosszabbításról, csak egyszerűen tovább dolgoztam. Ilyen esetben le kell dolgozni a felmondási időt?
2015. márc. 30. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen esetben az van, hogy határozatlan idejűvé vált a munkaszerződésed - és annak megfelelően van felmondási időd
2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az új Munka Törvénykönyve szerint a munkaviszony megszűnik a határozott idő lejártával...

Szerintem jobban jársz, ha megkérdezed, hogy mivan.

2015. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt olvastam. Viszont a munkaviszonyom még megvan, be is vagyok jelentve. Ezért nem értem.
2015. márc. 30. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha be vagy jelentve, akkor szerintem szeretnének tovább alkalmazni - gondolom fizetést is kaptál ezalattt - s valószínűleg valahol elfekvőben van a szerződésed hosszabbítása. nekem is lejárt a határozott idejű szerződésem dec.31-én, de mivel évek óta ott dolgozom és nem szóltak, hogy nem kell menni, ezért tovább dolgoztam, aztán jan. végén az új szerződésem is előkerült - természetesen jan. 1-től :-)
2015. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy amikor lejárt a szerződésed miért nem tisztáztátok, hogy mi lesz?
2015. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!