Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A teista, más néven spirituáli...

A teista, más néven spirituális sátánizmus követői pontosan miért imádják a sátánt?

Figyelt kérdés
A neten csak annyit találtam, hogy ők a bibliai sátánt, vagy annak megfelelő sötét istenséget, vagy démont imádnak. De nem látok ebben logikát, próbálom megérti, hogy miért imádják a sátánt? Abban hisznek ők, h a haláluk után meg lesznek jutalmazva? Vagy abban, hogy okkult tudományokkal természet feletti erőre tehetnek szert? Én igazán nem gúnyolódni akarok, sőt nagyon szívesen elolvasnám erről sátánisták véleményét is.

2015. aug. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
"A teista, más néven spirituális sátánizmus követői" No ennek utána kellene nézned.Nem elnézned!!!!
2015. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1 a wikipédián így írják le:

,,A teista sátánizmus - más néven spirituális vagy hagyományos sátánizmus a Sátán (vagy valamely vele kapcsolatba hozott istenség vagy démon) imádatát jelenti...''

2015. aug. 10. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert éretlen tinik, akik a helyüket keresik a világban, és egy rövidke ideig ebben találják meg. Aztán eltelik pár hónap, és el is felejtik az egészet, legfeljebb egy kis szégyenérzettel emlékeznek a butuska hóbortjukra.
2015. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

A wikipédia soha nem volt, és soha nem is lesz túl megbízható forrás. Néha vannak normális dolgok leírva, de főleg a vallási, és a tudományos oldalakon vannak iszonyatos leírások, amiken az ember vagy röhög, vagy sír, de mindkettő azért lesz, mert hülyének tartja (teljes joggal) a cikk íróját.


A spirituálisoknak, lavey-i egoistáknak, schyte, elysium666, joyofsatan, churchofsatan, spiritsoferidu oldalaknak, és a bibliának soha nem volt köze a Sátánizmushoz.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ktk312 ***** válasza:
Mi az az ES? Már láttam többször is, de senki nem válaszolt... :/
2015. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel egyre többen vallják, ezért szerintem kikövetkeztethető, hogy ez egy vallás. Ez a konkrét válasz a kérdésedre. Ha többet akarsz megtudni, akkor arra pontosan rákérdezhetsz, és én válaszolok (a "mi a célja? miben tér el a többitől? hol találhatok róla neten infót? és egyéb átfogó típusú kérdésre nem válaszolok)


Üdv, egy ES-t valló...

2015. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akkor én is kérdek valamit

A keresztények miért imádják annyira az istent???

Csak hogy a szavaiddal fogalmazzak

2019. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!