Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy Spirituális...

Beleszerettem egy Spirituális Sátánista vallásgyakorlóba, de én keresztény vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akibe beleszerettem egy Spirituális Sátánista, tehát ebből adódóan egy pszichopata vad barom. De én szeretem, imádom, imádom, imádom, és egész nap csak rá gondolok.


Úgyhogy nem igazán tudom, hogy mi legyen.

Olyan a kapcsolatunk, mint Isten és Sátán küzdelme.


Esetleg ezoterikus szempontból valaki segítséget nyújtana nekem, mivel ez egy nem szokványos párkapcsolat lenne, akad itt pszichoanalízist felállító párkapcsolati tereaputa?


Ha ez számít, én vagyok a fiú 25 éves, és Valentin a keresztnevem,

a lány pedig 29 éves és Viktória a keresztneve.



#sátánizmus #sátán #feherviki86
2015. aug. 7. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled és szeretteiddel normális kapcsolatot ápol , értem ezalatt hogy nem próbál felsőbbrendű pszichopata lenni veled szemben is és ő is hasonlóképp érez irántad akkor vágj bele
2015. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rejtett mazochista hajlamod van. Ő domináns szaddista ahogy leírtad, lehet azért vonzódsz hozzá, mert szeretsz szólga lenni. Keress helyette egy normális fetisiszta BDSM párt az életben
2015. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen van még olyan ember aki nem nőtte ki ezt a baromságot?
2015. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Te gyakorlott keresztény lennél? Kétlem. Mert:

1. "ebből adódóan egy pszichopata vad barom" - Egy gyakorlott - valóban - keresztény ember nem ítélkezik, pláne nem afelett, akit ennyire szeret.

2. Egy gyakorlott keresztény nem foglalkozik ezoteriával, és nem azzal próbálja megoldani az ilyen jellegű gondját, ha valós eset is a dolog.

3. Egy gyakorlott keresztén nem imád senki mást, csak Istent.

4. Egy gyakorlott keresztény nem viselkedik úgy, mint egy kis csitri, még szerelemben sem.

5. Egy gyakorlott keresztény leginkább a saját gyülekezetén belül igyekszik társra lelni, vagy legalább azonos nézeteket vallva keresgél, és alapból kerüli - nem ítélkezés miatt - az ilyen szitukat.


Továbbá..., te szeretnéd ezt az illetőt? Kétlem. Mert:

1. Mert szintén, akkor nem neveznéd annak, aminek nevezted.

2. Nem érdekelne, hogy milyen "hitet" gyakorol! Keresztényként sem!

3. Nem gondolkoznál azon, hogy helyes-e amit érzel felé, vagy se..., keresztényként sem!


Kissé kamu szagú a kérdés!!!

2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, a kereszténység egyes elemibe hiszek, de nem igazán gyakorlom.
2015. aug. 7. 20:19
 6/23 anonim ***** válasza:
4es vagyok: azért, ha nem lenne egyértelmű a válaszom. Mivel nem vagy láthatóan valóban gyakorlott keresztény..., max. csak papíron, innét kezdve nem tök mindegy, hogy akit állítólag szeretsz az milyen "hitet" gyakorol??? Mert édes mindegy. Ha pedig olyan, mint akinek leírtad, vigyázz magadra, fiú létedre is.
2015. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem csatlakozz hozzá a vallásában is. Ő nem fog csatlakozni hozzád, ebben biztos lehetsz.


A judeokeresztény vallás (aminek a tagja vagy) Jehovát imádja (holott az imádaton alapuló kapcsolat Istennel már eleve egy tévút), az ószövetség Bibliába csatolása által, nem pedig az igaz Istent, a szeretet Istenét, akiről Jézus is beszélt.


Az ószövetségi leírásokban található Jehova (seregek ura, egyiptomi nevén Seth) "isten" viselkedése alapján akár az is előfordulhat, hogy Jehova maga a sátán (sőt, így logikus).


Szóval ha így nézzük, akkor a judeokeresztény Jehova ellentéte csak jó lehet, még ha sátánistának is nevezi magát.


Amúgy meg ha a vallást belekevered a párkapcsolatodba, akkor ne várj belőle sok örömet.


Ha valóban keresztény vagy, akkor rossz hírem van: ne akarj ezoterikus szempontból vizsgálni bármit is, mert a keresztény egyház kerek perec kijelentette, hogy az ezoterikus tanok egy az egyben az ördögtől eredeztethetőek.

2015. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék sátánista lenni, mert csak az elmebetegek azok. Ja és ő elvárja hogy hagyjam el a kereszténységet...
2015. aug. 7. 20:31
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem minden sátánista elmebeteg.. :)
2015. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vannak köztük tizenévesek is, akik azt sem tudják mit csinálnak, meg aki csak tudatosan polgárpukkasztani akar.
2015. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!