Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy egyes...

Ti hisztek abban, hogy egyes emberekkel nem ok nélkül találkozunk? Hogy akik nagy hatással vannak ránk, azokkal azért hozott össze a sors, hogy valamilyen irányba tereljen minket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ok nélkül találkozunk ez tény. Csak éppen az ok nem a sors. Ha ebből előnyöd lesz, örülj neki. Nem a megírt jövőt éljük meg, hanem a jelenből következik a jövő, ami pedig a múltunkból.

Lehet, hogy a jövőt nem tudod elkerülni, mert nem hiszel a szabad akaratban. De attól még a jövő nem létezik, nem lett tudatosan írva.


Persze ez csak az én véleményem.

2015. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, pláne ha ez a találkozás valószínűtlen, vagy állandóan valószerűtlenül ismétlődő.
2015. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ok nélkül, sőt. Eddigi életed minden pillanatában döntéseket hozol, különböző események hatnak rád, mindez felfoghatatlan mennyiségben. Ezek eredményeként tartasz ott, ahol.

De sors? Badarság. Több milliárd ember minden pillanatát előre irányítani... de miért? Hogy bábok legyünk?

2015. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sorsot itt nem olyan értelemben használtam, mint hiszitek, inkább átvitt értelemben.
2015. aug. 14. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért történnek velünk az események, hogy érzéseket és érzelmeket hozzon elő belőlünk. Legyen az kellemes vagy kellemetlen.

Ezeket fel kell dolgozni. Ez a sors vagy karma lényege.


Vagy, hogy valóban olyan irányba tereljen bennünket, amely irányban aztán olyan események fognak történni, amik szintén érzelmeket hoznak elő. Vagy éppen megtanítanak minket az érzelmeket feldolgozni.


A karmának sokféle megközelítése van. Szerintem ez a legcélszerűbb

2015. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pl te össze veszel valakivel és mondja ak menj el (pl parkbol)


Az egyik ember kimegy utcára cigizni.

Te arra jársz haza felé mert elkűltek.

És találkoztok és szerelmesek lesztek.


Na akkor evvel a kis példával lehet tudni hogy semi sem véletlen

2015. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem mindenkit hatott meg.
2015. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
Minden ember tanít valamire. Legrosszabb esetben arra, hogy milyen ne legyél.
2015. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát persze!

Valami oka van, hogy akkor ott flangál, ahol én.

Így osztég találkozunk...

2015. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az asztrológusom szerint semmi sem véletlenül történik:) És ezenkívül vallja hogy: Hallgass mindig a megérzéseidre és a szívedre! Velük sosem téveszted a célt.


Én is így gondolom, szal hallgass mindig a megérzéseidre, én ezt tanácsolnám:) Cselekedj úgy, ahogy azt a szíved, és a megérzéseid megkívánják!:)


Szóval, én vallom hogy sztem teljes mértékben igen:)

2015. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!