Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez az én összeesküvés elmélete...

Ez az én összeesküvés elméletem, logikus alapon vezettem le, lehet benne vmi?

Figyelt kérdés
Szóval, a piramisok hogyan épültek? Mindenki ezt találgatja, sokan mondják, hogy UFÓk építették őket, és aztán eltűntek, de annak mi értelme lett volna, hogy hozzájuk képest 1 primitív fajjal foglalkozzanak? És aztán eltűnjenek, s munkájuk a semmibe vészetett ezáltal? És, ha emberek építették, nagyon okosak lehettek, így biztosan ismerhették az elektromosságot. nincs rá bizonyíték, hogy nem. Robotokkal építtették ki a civilizációjukat, majd a robotok vagy átvették a hatalmat, és elhagyták a bolygót, vagy az egyiptomiak tették ezt, mert a föld már számukra unalmas egy hely vala.
2015. aug. 16. 22:45
 1/8 anonim válasza:
Hát ilyet még sosem olvastam!! XDXD
2015. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig reálisabb, mint az, hogy az UFÓk foglalkoztak velünk, mert miért tennék, nem lenne belőle SEMMI HASZNUK. Az elektromosság meg egészen egyszerű dolog, a piramisok obeliszkjei között is van elektromos szerkezetet ábrázoló képírás. ugyanolyan elektronikus civilizációk voltak, csak jóval fejlettebbek, mint mi, de majd mi is elhagyjuk e földet.
2015. aug. 16. 23:16
 3/8 anonim válasza:

1#-es vagyok!

Lehet benne valami de az hogy már az ókorban robotot építettek és elhagyták a földet már kicsit fura. Lehet hogy valami isteni hatalmuk volt vagy nem tudom. De azért a robotokban kételkedek.

2015. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség, amire te gondolsz kérdező az az előttünk lévő civilizáció. mert vannak olyan elméletek amik szerint nem mi vagyunk az elsők a bolygón, lehetséges hogy a föld, a világ sokkal öregebb mint ahogy mi azt hisszük. de ez csak elmélet (valahol olvastam szóval ne vedd készpénzek)..

a másik: miért ne építhették volna földönkívüliek a piramisokat? ki mondta hogy elmentek?? arra nem gondoltál hogy beépültek közénk? az uralkodók közé és átvették a helyüket?!?

de hogy egy kicsit a józanság világában maradjunk: találtak piramisokat, piramis szerű építményeket melyek amolyan próbálkozás féleségek voltak. és hogy kik építették??? a szabadkőművesek :) ezen a nyomvonalon kellene elindítanod az összeesküvés elméletedet. még így is sokan hülyének fognak nézni de ha kutakodsz egy kicsit rájössz hogy nem is akkora hülyeség ;) nézz csak meg egy mai tehetségkutató műsort vagy reklámot, szinte mindenhol ott vannak már a JELEK. háromszög, háromszög benne egy szem, piramis rajta egy szem (legemlegetettebb példa az 1 dolláros) stb stb stb.. ott vannak akkor az illuminati-sok is.. többségük valószínűleg szabadkőműves volt/vagy az.. ezek olyan csoportok amik láthatatlan fonalat képezve behálózzák az egész világot.. mindenhol találsz rájuk utaló jeleket csak nyisd ki a szemedet. számítógépes játékokban, klippekben, filmekben, mindenhol!! és a legszebb az egészben hogy a pofánkba nyomják az egészet és nem vesszük észre :) ők irányítanak. ők diktálnak. minden az ők kezükben van. hiába a sok cég, más és más márkanevek stb, mindegyik valamilyen úton módon 1 kézben vannak. ez lehet egy család is pl Rockefellerék. vagy több is. kezdj el kutakodni a témában és sok érdekességet megtudhatsz ;)

ja és még valami... az hogy gonoszak vagy jók, az teljesen relatív :)

2015. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mert miért tennék, nem lenne belőle SEMMI HASZNUK"


Emberi módon gondolkozol. Lehet, hogy az ún. ufóidnak éppen az a feladata, hogy segítsék a környezetükben lévő civilizációkat, vagy éppen puszta segítő szándékkal teszik.


Az ember sem volna ilyen, ha az erőforrások korlátozó volta nem ilyenné alakította volna a gondolkodását.

2015. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiam brutusz a kérdésel magadra haragitotad a szkeptikusokat és az ezotéria hivőket.


Szépvolt egyszere kető énse csinálhatam volna jobban

2015. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ratatamm ***** válasza:
Igen,van benne valami...hülyeség,unalom,LSD..
2015. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha az illuminátus, szabadkőműves elméletet hülyeségnek tartod akkor te valószínűleg egy tipikus mai bárány vagy akit úgy irányítanak ahogy akarnak :D
2015. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!