Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az összeesküvés hívek szerint...

Az összeesküvés hívek szerint így néz ki az "eredeti" magyar történelem, illetve jelenünk?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány ilyen nevetséges képzelgést és ezekből ha igazak lennének egy ilyen story jött le:


Szíriuszról jött Nimród, aki egyben a világon az özönvíz után egyedül életben maradt Noé-éknak a leszármazottja volt. Szkíta királlyá koronázta magát, majd megteremtette Hunort és Magort, akik később megtanulták klónozni magukat és így alakult ki a magyar és a hun nép. A magyarok úgy döntöttek, hogy szkítaságuk után elmennek egyet sumerkodni és ha ezt megunták akkor tovább állnak Észak-Olaszországba h etruszkok legyenek. Miután meguntak etruszknak lenni ellovagoltak a Kárpát-medencébe ahonnan néhányan szétszóródtak h a Himaláját tele írkálják rovás írással, megtanítsák az indiánokat magyarul, ami a világ legöregebb nyelve, felépítsék a boszniai piramisokat és minden más népet szlávokat, germánokat, keltákat...stb megtanítsanak a rovás írásra és átadják a kultúrát nekik. Hamarosan megjelentek a hunok is akik miután felhagytak szkítaságukkal inkább mongolok lettek, de megmaradtak "Szkíta-kereszténynek", míg a magyarok inkább a türk tengrizmussal szimpatizáltak. Ezután Attila aki hun és magyar is volt egyszerre királynak választotta magát. Így évszázadokig menőn éltünk. Egy nap azonban érkezett valami sötét hatalom, ami a hunokat eltüntette a magyarokat pedig bezsúfolta a Kárpát-medencébe. Minden nép elfelejtette h a magyarok mennyivel felsőbbrendűek mindenkinél, így folyton elakartak minket nyomni. Néhány magyar akik ráeszméltek az igazságra elkezdtek krónikákat írni. Ez persze nem tetszett a sötét hatalomnak így Habsburg néven ördögi módon kitervelte h finn-ugornak nevez minket. Ez olyan jól bevált, hogy 1849-ben el is veszítettük a forradalmat, hisz végül is ki akarna harcolni a szabadságáért ha rokon a finnekkel? Egy ideig minden terv szerint haladt, ám még voltak magyarok, akikben megvolt az ősi tudás. Így a sötét hatalom vissza tért kommunizmus néven. A kommunizmus a világon mindenhol elterjesztette a galád finn-ugorizmust, amit még mindig nem sikerült az "igaz" magyaroknak legyőzniük. Mindenki aki szerint közünk van ezen népekhez; nyelvészek, genetikusok, földrajzkutatók, történészek, archeológusok, mind ennek az erőnek a szolgái és csak néhányan vannak akik tudják az igazságot, de őket szándékosan nem ismeri el a tudományos világ. Nehogy kiderüljön dicső múltunk. Ilyen volt a legendás Badiny Ferenc, vagy Kiszely István. Egyik vallást alapított a sumerokból, a másik állítólag látta a finn-ugorizmusról szóló dokumentumot, habár ezt soha sem bizonyította. Miután kezdett megnőni a felvilágosultak száma, főleg a 10 éves paladinok között és rossz családi környezetben nevelkedett turbómagyarok között a sötét hatalom vissza tért Izrael néven. Izrael még több embert állított a szolgálatába h ne derüljön ki dicső 5000 éves múltunk. A megvilágosodottak rájöttek h hun-szkíta-sumer-etruszk gyökereinket csak azok tagadják, akik zsidók, románok és szlovákok. Mivel ők mind a sötét hatalom szolgái. Így csak az magyar aki egyet ért velük, így kiszűrhetik h kik a kémek és kik a "valódi" magyarok.



2015. júl. 6. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Özönvíz. :)
2015. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Azoknak nincs híve. Van aki hülyén bevesz mindet, de ugyan úgy babyloni pöchs mint te s van aki gondolkodó s leszüri maga részét mindenből.

Felét sem olvastam el de senki se lehet ennyire aberrált , ezt higyje.

Magyaroknak sok jó pár 10 ezer éve vannak már. Mi voltunk elit réteg indiában, majd visszajöt ide egy része.

Nem összevissza fogyatékoskodtunk, meg neveket cseréltünk. Mi van veled?? Alkoholista vagy?

2015. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Miért?

A szétválasztott tenger meg a többi mivel jobb?:D

2015. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es pedig vannak hívei ezeknek a dolgoknak, és ha minden összeesküvés elmélet igaz lenne, akkor összességében tényleg így ézne ki a történelmünk. Van aki hisz a szkíta kereszténységben, meg Nimródban meg h mi voltunk a szkíták, sumerok meg minden más.
2015. júl. 6. 19:38
 5/16 A kérdező kommentje:
3-mas végülis az sem rossz, de ha minden ilyen összeesküvés elméletet összeadnánk, egy gyűrűk uránál is nagyobb fantasy film jöhetne létre xd
2015. júl. 6. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha konteókról van szó, akkor inkább egy valószerűbbnek hiszek, pl. a tervezett tönkremenetelben.
2015. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én azt hallottam, hogy germán megszállás alatt élünk, jelenleg is szándékosan elnyomják a Magyarságot. Fluorral mérgezik a vizeinket, hogy kellően tompák maradjunk. (Igen, az itt élő németek és svábok is azt a vizet isszák.)
2015. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyeneken mindig jót szoktam röhögni. Kedvenceim:


A rómaiak is magyarok voltak: csak meg kell fordítani hogy romulus és remus elvégre a rovásírásunk is fordítva van! Már is kijön hogy sumer és sulumor azaz sólyomúr! Kell még magyarázni a sumer múltunkat vagy a Turulra utalást?


A németek is magyarok voltak: a kopt azaz kupa szó a magyar koponyából ered, mert bizony szilaj eleink a legyőzött ellenség koponyájából készített kupát! Hej!


Az angolok is magyarok voltak: ez egy vicc a fentiekre. Angolul a tűz fire azaz kiejtve "fájőr". Egyértelmű hogy ez onnan ered, hogy mikor a magyar tüzet akart gyújtani először elment fájér'!

2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Nimród, a magyar máguskirály:

https://www.youtube.com/watch?v=GK8Gs3xsm-M


Nimród akkora nagy mágus volt, hogy még Isten ellensége is volt személyesen vagy mi. És jaj, a keresztény világképünkkel ez hogyan fér össze. Nem voltam képes végignézni, belenéztem egyes részeibe, de gondoltam megosztom, hátha valakit érdekel. :D

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Az részben igaz hogy inkább a türkökkel mutatunk rokonságot mint a finnugorokkal, de ez nem összeesküvés-elmélet, ez antropológia :)


Nekem a szíriuszi-reptoid-krixkraxi-lumbulábi eredet a kedvencem :D csak tudnám, akkor miért lovagoltunk, miért nem közlekedünk csészealjjal, és miért nyilaztunk hátrafele lézerpuskák helyett :D

2015. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!