Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki előre...

Van köztetek olyan aki előre látta a jövőt ami ugyanúgy be is következett? A jövőbe látás egyféle figyelmeztetés is lehet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Én látom a jövőt, hétfőn reggel megyek dolgozni.
2015. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Húha de nagy poén volt....de nem ilyenekre gondoltam hanem olyanra ami egyszer csak..nem is tudom,hogy mondjam..hát egyszer csak bevillan,lejátszódik az agyatokban és néhány másodperccel később meg is történik..
2015. aug. 29. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
igen..mikor azt a rumos tejet ittam,bevillant egy wc képe,egy óra múlva rajta ültem
2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Megcsúsztunk az ótóval. Mondom ebből kocc lesz. Oszt tényleg kocc lett.
2015. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amint elnézem egyre komolyabb válaszadók jönnek..
2015. aug. 29. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem sikerült de elvileg ha belépsz az asztrál világba akkor képes vagy "megjósólni" a jövőt ami annyit tesz hogy látod a hogy mik a lehetőségek hogy ki mit fog valószínűleg tenni és mit okoz de ez nem fix mert az emberi randomizéció elég sürű ami felboritja az egész rendszerét....mondhatni a "jóslás" amire te gondolsz az a következtetés legpontosabb formája ugyan akkor ez nem elég ahoz hogy pontosan megmondja a jövőt :)
2015. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen van. Többször új munkahelyről álmodtam, mikor még nem is dolgoztam ott. 2x, 3x. Beszélgetek emberekkel, és tudom, hogy ezt már álmodtam. Nagyon sok volt. Többször álmodtam ufósat, világvégéset.
2015. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
néha pár hétre vagy hónapra előre megálmodom a dolgokat ( bár mostanában valamiért nem jön össze) de mért kérdezed :D?
2015. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előfordul; leginkább pillanatokat látok, az akkor körülöttem lévő dolgokat, meg általában hogy hogy érzem magam akkor. Elég pontosan be szoktak következni, van hogy 1-2 hónapra előre megálmodok pillanatképeket. Nem igazán figyelmeztetés jellegűek és sok hasznát eddig nem vettem.

Egy évben párszor van ilyen.

2015. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Készült az ebéd és valahonnan beugrott a jelenet, mintha ezt álmodtam volna.
2017. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!