Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félelmetes DeJavúm volt....

Félelmetes DeJavúm volt. Lehet, hogy minden újra megtőrténik ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Olyan DeJavűm volt már nem először, amikor eszembevillant, hogy ez már megtőrtént. Megpróbáltam az élethelyzet helyett a dejavűre koncentrálni és az érzés örvényében előre láttam azt a jövőt amit pár másodpercel később fog következni. Minden erőmmel megpróbáltam arra mozogni legalább a karommal, hogy ne a jövőbeli cselekvésemet "utánozzam", de képtelen voltam. Az akaratrom ellenére úgy mozogtam, pont ugyanazokat a mozdulatokat tettem, amik megjelentek a jövőbeli képben.Azaz nem tudtam megváltoztatni a dejavút.


Lehet, hogy már ezek megtőrténtek ? Minden amit teszünk örökké ismétlődik? Csak a döntés illuzióját érezzük? Félelmetes ez.


2013. szept. 20. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

az x aktáknak volt egy pont erről a témáról szóló része.

ott is ezen volta hangsúly, amin a te eszmefuttatásod, h helyes-e , vagy jó-e az amit és akkor ott teszünk.

ha érdekel, keress rá!

2013. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Lehet,hogy fogyatékos vagy :D
2013. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilith1994 ***** válasza:

2. válaszoló nem lehet hogy te vagy az? :P :D

A kérdésre pedig csak azt tudom mondani, hogy, lehet hogy csak a döntés illúziója. Nem tudom, de az is lehet hogy már el van döntve minden, mármint még nem történt meg de az a pár mozzanat az életedben fontos, vagy fontos lesz a későbbiekben. Szerintem. Egyébként nekem is voltak már ilyen dolgaim, de nálam túl nyomó többségben, ezek a dolgok álom formájában jönnek elő. Az ilyesmit lehet hogy nevezhetem látomásnak is. Viszont soha nem derül ki hogy melyikőnknek lesz igaza. További szép napot!

2013. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Déjà vu "


hamar egyszer tortenik veled, legalabb rendesen irjad

2013. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már többször hasonló érzésem és ahogy idővel megfigyeltem, az jutott eszembe róla hogy olyan ez , mintha egy pillanatra fellebbenne a fátyol az igazi valóságról és teljességében észlelnénk, fognánk fel a dolgokat.

Vagy másképp fogalmazva, mintha egy pillanatra sikerülne átlátni ezen a "lebutított" lineáris fizikai síkon, amiben tartózkodunk.

2013. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a dejavuval kapcsolatban..el lehetne még filozofálgatnia jövő képlékenységéről, meg a tudat hatalmáról.De ez is egy hosszú fejezet..
2013. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen már nekem is volt.
2014. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!