Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kamu?

Szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen csatorna youtube-on,egy magyar fazon,és azt állítja hogy ő echelon tanú...és a háttérhatalomról sok videót feltöltött ...de elég amatőr videós,nem a legjobb a videók vágása,minősége.Mit gondoltok?


https://www.youtube.com/user/Ocean989


Múltimédia Hírháttér a neve a csatornájának.Nem reklámozni akarom,csak nem értem hogy most mi van.



2015. szept. 7. 23:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Molnár F.Árpád...ismerős a neve,itt a topicban lehet már olvastam...bocs,még új vagyok a témában..xD
2015. szept. 7. 23:59
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mi köze lenne egy misztérium papnak a politikához és csip csup ügyeknek ? Semmi , ennyi a valóság alapja , a fogalmazást nézd meg legalább 15 fokozatú senkiházi ... ez nem nevetséges hanem klinikai eset .
2015. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez a dilihazba való, szerencsétlen
2015. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Például hülye szerencsétlen.
2015. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
ez a valóság, amit a média igyekszik kiagymosni belőletek
2015. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Igazából amit mond, az valószínű így van. Hiszen ezeket a HAARP és térsai nevű berendezéseket, pont ezért csinálták az időjárásszabályozásra és tanulmányozására. Maga a technológia alkalmas erre. Most rád van bízva, hogy a politikusokból kinézed-e, hogy a maguk hasznára fordítsák a világ időjárásának manipulálására, így közvetve a saját hatalmuk megszilárdítására és érdekük szolgálatára vagy pedig, becsületesen figyelmen kívül hagyják ennek lehetőségét.


Én még nem láttam becsületes politikust hatalomban, aki az emberek érdekét szolgálná önzetlenül. Ez a te dolgod, hogy eldöntsd.

2015. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Árpád a bizonyíték arra hogy diliházra még ma is szükség lenne. Jókat lehet rajta röhögni, de túl tömény az örültsége a számomra, csak ritkán és kis adagokban tudom nézni a videóit.
2015. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Molnár F egy agyhalott
2015. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

#6: okosnak látszó, de naiv emberke vagy.


Én sem bízok "a politikusokban", sem a jó szándékaikban, de ez még nem indokol semmiféle konteós hülyeséget.


A HAARP-ba a konkrétan besétálhatsz a saját lábadon, szívesen körbevezetnek. Iskolás csoportok is látogatják. Ez ám a titkos, ördögien gonosz kutatóbázis...

2015. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Ja, kétévente egyszer van nyílt nap... És gondolod, hogy akkor mindent megmutatnak?

https://www.youtube.com/watch?v=JYeoCmoic70


Ez fent volt magyar felirattal is régebben, de már törölték:

https://www.youtube.com/watch?v=IHNxEaVE57Y

Vajon miért?

2015. szept. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!