Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lila színű köldökcsakra jó?

Lila színű köldökcsakra jó?

Figyelt kérdés
A 3 éves gyerekem azt mondta, hogy lilát világít a hasa, és be is rajzolta filctollal, egyfajta spitalt a köldöke köré, hogy úgy néz ki. Nem a fej kellene, hogy lila legyen?

2015. szept. 9. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is van már több mint féléve egy jel az egyik csakrámon.

A feje akkor lenne lila, ha nem jutna elég levegőhöz.

2015. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a csakráját látja. A tisztánlátók is inkább máson látják, nem magukon. Ez valami más lesz. A lila azoknál dominál, aki érzelmileg a spiritualitás felé fordulnak. De nekik is inkább a test felső harmada környékén. Has táján maximum akkor lehetne, ha például terhes, és épp a magzat szelleme fejlődik. Ez ugyebár lehetetlen esetében.
2015. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert koszos. Le kell mosni a sok piszkot a köldökön is, ugyanúgy, mint a test többi részén
2015. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Agent J ***** válasza:
Ha a 3 éves gyereked azt mondta, akkor biztos úgy van. Egyébként én egyszer gyerekként 3-4 percig bámultam a villanykörtét és utána percekig lila foltokat láttam. :D
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ozmium42 ***** válasza:
Vannak, akik a láthatatlan rózsaszín egyszarvúval gúnyolódnak, itt viszont nem vicc: láthatatlan lila spital van a gyerek köldöke körül. Ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy lehet valami egyszerre láthatatlan és lila.
2015. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ozmium, minek magyarázná bárki is, ha a magyarázatot zsigerből elutasítod. Az elme a te szemszögedből egy biokémiai folyamat eredménye, nem pedig egy összetett érzékelő, és válaszadó rendszer.
2015. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ozmium42 ***** válasza:
Bármilyen magyarázat nem jó, nyilván. Kell, hogy ne legyen értelmetlenség.
2015. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itten láttam erről valamit: https://www.youtube.com/watch?v=h6PKXv9AUuM
2015. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy nincs-e esetleg a kisfiadnak/kislányodnak valamifajta irracionális, valóságos alapot nélkülöző félelme bármi olyan dologtól, ami nem létező dolog vagy lény, hanem illúzió (akár számára ijesztő képzeletbeli lény, ami a saját fantáziájának a szülötte, vagy mesebeli gonosz lény, vagy bármi, ami számára ijesztő, és amivel vizuális formában találkozott), szóval valamifajta számára rémisztő, benne félelmet keltő dolog, ami nem valóságos, de ott van a tudatában, hatással lehet rá?
2015. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!