Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a Nibiru (más...

Hogy néz ki a Nibiru (más néven Planet X)? Milyen színű lehet? Mennyivel nagyobb-kisebb mint a Föld?

Figyelt kérdés

Nem akarok itt olyan vitákba belefolyni, hogy létezik-e, vagy sem, csak az érdekel, hogy milyen külsejűnek írják le. Csillagrendszeres rajzpályázathoz lenne, de mivel rajongok a legendákért,mítoszokért, ezért szeretnék belevinni valami ilyesmit is. Eddig csak egy használható képet találtam :


[link]


Más ötlet? :)



2013. szept. 25. 13:45
1 2
 1/11 hunbula ***** válasza:
2013. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Valószínű meleg bolygó volt, mivel az őslakói az annunakik hüllők voltak . A legenda szerint később elkezdett kihűlni, ezért a lakói átjöttek a Földre, ahol az ősemberrel aranyat bányásztattak . Ez igaznak tűnik mivel Dél-afrikában több százezer éves 10 km mély bányákat találtak . Állítólag azért kellett nekik az arany, hogy feljuttassák a Nibiru légkörébe, amivel egy egyfajta üvegházhatást tudnak előidézni .
2013. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is megtaláltam,de itt a kék órásbolygótól a vörös törpéig minden van. Ezért kértem, hogy ha valaki tud PONTOSABB leírást, akkor ossza meg velem.(Annyi eszem nekem is van, hogy beírom a google-ba, és szájtátva nézem, hogy jéé, van 89 ezer fajta kép, amik sehogy nem kapcsolódnak egymáshoz. De ha arra gondoltál, hogy nincs ennyi eszem, köszönöm, hogy megpróbáltál felvilágosítani.
2013. szept. 25. 13:54
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, köszönöm, ennyire én is utánanéztem :) de engem csak, és kizárólag most a külseje érdekel. de azért ment a zöld mindenkinek.
2013. szept. 25. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem teljesen értem hogyan szeretnél.precíz leírást kapni egy kitalált.bolygóról.

A 89 ezer teljesen különbözõ leírás amit találtál pont egyformán hiteles.

2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos igazad van, (bár véleményem szerint létezik ez a bolygó, nem biztos hogy itt, de valahol biztosan. De mielőtt ebbe belemennénk, szeretném tisztázni, hogy nem, nem arra gondolok, hogy majd :

1. belecsapódik a Földbe, és mindenki meghal, jön a világvége stbstb..

2. Elér a Föld közelébe, és az idegenek mindenféle harci kütyükkel átugrálnak ide.


Csak nem értem, miért kell mindenre azt mondani, hogy nem, ez nem létezik, mikor azt sem tudjuk, hogy egyáltalán hány lakható bolygó van . De visszatérve a képekre, a legtöbb egy közepes méretű, narancssárgás bolygóra utal, úgyhogy annál maradok, bár én valahogy kéknek képzeltem el, de hát ez van :D


Amúgy mindenki válaszát köszönöm :)

2013. szept. 25. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

A Nibirut azért írják barna törpének, mert a legendák szerint az egy másik csillag. Szóval az alapján, amit anno kikutattam (csillagász-véna és kíváncsiság), a Napot és a Nibirut kettőscsillagnak tartják, amik hatalmas távolságban keringenek egymás körül, viszont a Nibiru jóval kisebb, mint a Nap (barna törpe). Az idegenek gyakorlatilag nem a Nibirun éltek ezen elképzelések szerint, hanem egy akörül keringő bolygón, mivel elvileg annak is lenne néhány "földszerű" kísérője. Ez alapján tehát technikailag a Nibiru egy csillag, egy "barna törpe", és ezáltal értelemszerűen lakhatatlan, az az élet, amiről a Nibiru-hívők hangoztatják, hogy onnan jöttek a Földre, gyakorlatilag egy kísérőbolygóról származik. Ennek leírásában viszont nem tudok segíteni, bár én alapvetően "földserűnek" képzelném a maga módján, ha már rajzpályázat, aminek az egén ott van a Barna Törpe. :)


Persze, ez "csak" a legértelmesebb verzió volt, amiben logika is van a maga módján, még ha sok is a buktatója ^^

2013. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ezt nem is tudtam, hogy így képzelték el. Én teljesen abban voltam, hogy lakható bolygónak tekintik. De ez is érdekes. Megy a zöld neked is :)
2013. szept. 25. 15:30
 9/11 BlackSword ***** válasza:
62%

Amilyennek elképzeled... Minden csak a fantáziádon múlik...


Rengeteg a feltételezés, a teória, de a bizonyítékok teljesen az ellenkezőjére utalnak... Hogy nincs...

2013. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
A Nibiruval már nincsen gond. 2012 December 21.-én bekerült a nullsíkba a reptoid flottával együtt.
2013. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!