Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a háttérben? Mit...

Mi lehet a háttérben? Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm,akibe szerelmes vagyok.Mindig,amikor egymásra nézünk,aritmiát kap a szívem,ledermedek és mintha megállna az idő.Rajta is ezt látom,hogy megijed,ledöbben szinte.Látom a szemében,hogy valamit érez irántam.Aztán max. 1,5 másodperc után folytatódik minden a régi kerékvágásban,elkapjuk a tekintetünket.Miután ilyen jelentőségteljesen egymásra néztünk,nagy energialöketet érzek,és nagyon boldog leszek.Szinte egy bedrogozott emberhez hasonlítok olyankor.Aztán ha a közelemben van,szívinfarktus-közeli állapotba kerülök.Továbbá,amikor meghallottam először a hangját,olyan gyönyörű volt és olyan ismerős...Mintha ismerném őt régen.

Már leírtam egy másik kérdésben,hogy nagyon sok párhuzam,egyezés van az életünkben.Sok jelet kapok folyamatosan,hogy "jó helyen járok".Ezeket nem fejteném ki bővebben,mert hosszú lenne.

Szerintetek ő lehet az ikerlángom?(Utánaolvastam ezeknek a megérzéseknek,jeleknek,átéléseknek.Ott is írnak ilyenekről)A baj csupán annyi,hogy kapcsolatban van,és (nagyon) szereti a barátját.

De akkor is,mi lehet köztünk?



2015. szept. 12. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem létezik semmi ilyen ikerláng meg átélés. Illetve tudományosan nem igazolt, de ez éppen elég.


Belezúgtál, ennyi. Ez ilyen. Viszont foglalt, az szívás. Lehet, hogy tetszel neki te is, lehet nem. De nem hiszem, hogy bevallaná, még ha igaz lenne, akkor sem. Legjobb amit tehetsz, hogy ismerkedsz más csajokkal, meg vele is, de a tisztes távolságot megtartva. Tartsd latban. Ha egyszer szakítanak, akkor lecsaphatsz.


Annyit érts meg, hogy másba is ugyanúgy lehetsz szerelmes. Érezheted ugyanezt. Semmiféle ikerlángságról itt nincs szó.

2015. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

első,először is köszönöm a válaszod!

Másodszor,van ilyen,nézz utána!Vagy tudod mit?Te is érezz úgy valaki iránt,mint én!Voltam már többször nagyon szerelmes,de még ilyet nem éreztem.Remélem te is megérted egyszer.

2015. szept. 12. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Volt már ilyen, ne aggódj. :)

Attól, hogy valamiről írnak az interneten, még nem feltétlenül lesz igaz.

https://www.youtube.com/watch?v=qGtTOO1UyT8

2015. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó,de attól még az érzés érzés marad...
2015. szept. 12. 18:36
 5/11 A kérdező kommentje:
A videód az áltudományokról szól,nem hitrendszerekről...
2015. szept. 12. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Az áltudományok is az emberek hitére alapoznak. Egyik sem igazolt tudományosan, innentől kezdve vagy igaz, vagy nem.
2015. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ktk312 ***** válasza:
6%
Jegyezzetek meg! Egy nő csak akkor foglalt, ha rajta fekszenek! ;)
2015. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

"De akkor is,mi lehet köztünk?"

Közöttetek a ruha és a távolság van.

Ebből a megközelítésből nézve te szeretnéd, ha nem lenne közöttetek semmi.

Messze nem biztos, hogy ő is!

2015. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom mit érezhetsz. Én is átéltem egyszer régen. Fura de mégis boldogság,melegség tölti el a szívet és a testet. Soha az előtt,de azóta nem éreztem hasonlót se senki iránt. Én ezt az erzest tartom szerelemnek. Sajnos nekem nem jött össze a kapcsolatom vele mert messzire költöztünk. Ne add fel, neked még van lehetőséged ,ne szalazd el. Hajrá
2015. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb olvasgattam a témában, van az ikerláng, aki a duálpárod, őbelőle egy van, a lélektársakból pedig lehet több is, de lélektársakkal általában nem szokott párkapcsolat lenni, azt írták. Viszont még lehet simán előző élet-beli szerelem is, vagy akár ilyen előző élet -beli családi kötelék is. Azt hiszem , talán inkább szerelem lehetett, hogyha ez ennyire erős benned.
2016. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!