Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Spontán emberi öngyulladás mi...

Spontán emberi öngyulladás mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Számtalan elmélet született arra, hogy vajon mi állhat a

háttérben (pl. Kémiai reakciók Erős huzat üzemanyagcella elmélete stb.) De igazából a mai napig nem sikerült teljes magyarázatot adni az öngyulladásra. és nem lehet ezekre a magyarázatokra hagyatkozni, mivel nem mindegyik ad átfogó magyarázatot bővebben... [link] Most, hogy végigolvastad ezt a wiki cikket nyilván azt gondolod, hogy milyen okos vagyok így igaz az vagyok, de hadjuk a formaságokat. térjünk a lényegre Vajon mi ennek az oka. erős nemi vágy? talán némelyik ember pirómániás? vagy, netán egyszerű fellángolás? soha nem tudjuk meg, de a szellemlovas is megirigyelhetné ezt a képességet. Üdv, Jigsaw J Ügynök10-es ;)



2013. dec. 17. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

"Spontán emberi öngyulladás mi állhat a háttérben?"

-> "a mai napig nem sikerült teljes magyarázatot adni az öngyulladásra"

2013. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezotéria » Parapszichológia
2013. dec. 17. 11:15
 3/26 anonim ***** válasza:
huh. Erről soha sem hallottam, kirázott a hideg, ahogy olvastam..
2013. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 egytüneményvagyok válasza:
100%

"okos vagyok így igaz az vagyok"


"hadjuk a formaságokat"


Engedd meg, hogy gratuláljak.

2013. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
4-nek :D
2013. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Alruna ***** válasza:
Olvastam már én is erröl a jelenségröl egy paranormalis jelens´ßegekkel foglalkozó könyvben.Több eset is ismert, képek is voltak mellékelve.... a jelenség oka a mai napig is ismeretlen.....szerintem valami eddig ismeretlen "biokemiaifizikai" dolog lehet a rejtéj mögött, kevésbé isteni vagy misztikus jelenség.
2013. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen egytüneményvagyok Na, de a kérdésre is akarsz-e válaszolni? nem kell, hogy fizikus orvostanhallgató legyél csak egy kis fantáziára van szükséged. De most mennem kell majd leszek később csá! :)
2013. dec. 17. 11:43
 8/26 anonim ***** válasza:

Egyik csatornán disznóval próbálták modellezni. Tökéletesen ugyanolyan körülmények közt, mint az eset történt próbáltak egy disznót mesterségesen elégetni a lehető leggyorsabban, amire képesek, de ugyanazt az elszenesedett eredményt nem tudták elérni. Mivel úgy égnek el emberek, hogy egy részük teljesen épp marad, másutt a csontok is elégnek. Több ezer fokos hő kellene, de akkor nem tudnák a test többi részét ilyen épségben tartani.

Mivel a kérdező megengedi a fantáziát(néha lenézem azokat, akik nem tudnak gondolkodni, csak más megfigyeléseire alapozni), ezért meg van a véleményem.

Szerintem két tér és dimenzió amikor összeérintkezik. Hiszen két különböző fizika hat a testre. Lézerrel, semmivel nem tudnak így elégetni embert, hogy bútorok meg semmi ne sérüljön.

2013. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A Vril energia koncentrálódása okozza, ebben a kérdésemben le is vezettem :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4628..

2013. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A szellemvilág és a dimenziólények okozzák. (Szellem önmagában nem tud ilyet csinálni.)
2013. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!