Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a titok, a vonzás...

Szerintetek a titok, a vonzás működik a párkapcsolatokban is?

Figyelt kérdés
Nekem az életem minden területén működött. Tudatosan is, meg ha visszagondolok az eddigi életemre, akkor a titok megismerése előtt is működött. Kivéve a szerelemben. Az valamiért nem akar sikerülni. Vagy olyannak tetszem, aki nekem, vagy aki nekem bejönne az vagy foglalt, vagy nem érdeklem. De a környezetembe került már nem egyszer olyan ember, akivel az életemet le tudtam volna élni úgy érzem. Vagy lehet, hogy nincs még itt az ideje a beteljesült szerelemnek az életemben? Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? 27/L
2015. szept. 15. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A vonzás nem nagyon tud a karma ellenében érvényesülni, kivéve ha roppant akaraterővel rendelkezel. De ez is inkább káros, mint hasznos lenne. Ha egy emberhez nem fűz karma, viszont valaki mást annál inkább, akkor nem nagyon tudod beleerőszakolni a vonzással egy kapcsolatba. A másik meg hogy ha egy konkrét személyre próbálod alkalmazni, akkor az illető ellen fog állni, mert akaratán kívül, tehát agresszív eszközzel próbálod kényszeríteni valamire. Ha a karma, és az ellenállás összeadódik, akkor bizony vonzhatod bármilyen erősen, a dolog halva született.
2015. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
27 éves vagy... A húsvéti nyusziban is hiszel még?
2015. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A párkapcsolat barátság+sex vagy csak sex.
2015. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Agent J ***** válasza:
0%
27 éves vagy? Akkor még kamasz vagy, majd kinövöd. Vagy várj. Mégse a vonzás törvénye működik, csak jól kell célozni, mert ha törött a csakra spirálja, akkor visszájára is fordulhat az egész, ami utálatba is át csaphat, vagy érdektelenségbe.
2015. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Agent J ***** válasza:
0%
Egyébként én majdnem egy hétig szerelmes voltam. A végén kiderült, hogy csak a tükröt bámulom.
2015. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Agent J ***** válasza:
0%
Van macskád? Mondjuk egy macskávalle tudnád élni az életed, talán még kismacskátok is születne. Például egy nagyon távoli nénikémnek is sok macskája van pedig ő úgy 70-80 körül van. Szóval működik a dolog.
2015. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem másban sem működik.19/L.
2015. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feltétlen tartom jónak, hogy a vonzás törvényét használod mindenre. (Attól függetlenül, hogy tényleg létezik.) Jobb lenne átadnod magad a sorsnak, hogy beteljesíthesd végre a karmáidat, feladataidat. Ha olyan dolgot vonzol be amit igazából nem is kellene, csak hátráltatod saját magad, és tolódnak későbbre az igazi feladataid.

Egyébként meg egy kapcsolatba olyan párt fogsz bevonzani akire a lelked rezonálni tud, akire meg vagy érve. Akarhatsz te tökéletes pasit, felírhatsz 1000 tulajdonságot egy papírra, ha a lelked nem áll azon a szinten, nem fogod tudni bevonzani. Ha mondjuk te önbizalomhiánnyal küszködsz és nem szereted magad, akkor nem fogsz olyat férfit bevonzani aki elfogadja magát, téged, és mindenkit úgy ahogy van. Épp ellenkezőleg, olyat fogsz tudni csak bevonzani, aki visszavetíti rád ezeket a tulajdonságaidat, azokat amiket saját magadról gondolsz. Tehát ebben az esetben aki mellett úgy fogod érezni, hogy tényleg nem érsz semmit. Minden ember tükör!! Lehetőséget adnak, hogy felismerd min kell saját magadon változtatnod. Majd ha pedig képes leszel arra, hogy szeresd magad, és elfogadd magad úgy ahogy vagy, akkor társnak is ilyen párt fogsz bevonzani. Ugyanis ő is tükör lesz. :)

2015. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Agent J ***** válasza:
0%

Szerintem pedig Fog Willy Fog. Érted kérdező?

2015/F

2015. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem eddig bevállt, lett így kapcsolatom is, és mindenki aki tetszett, elértem, hogy érdeklődjön, szóval az alap ötlet jó.


21N

2015. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!