Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a vonzás...

Hogyan használjam a vonzás törvényét ha házat szeretnék?

Figyelt kérdés
nyilván dolgozom és teszek félre, de most - "véletlen"-ráakadtunk egy házra ami nagyon tetszik, de még egy-két év mire lenne elég pénzünk rá. mire kezdjek koncentrálni? a házra vagy a pénzre hozzá? azt is olvastam hogy csak azt lehet bevonzani ami el van rendelve, de honnan tudom, hogy mi az, melyik ház? ehhez jön még, hogy párom rettentő negatívan áll mindenhez. Hogy tudok én bevonzani bármit, ha ő ellenem dolgozik úgymond... ilyen esetben kinek érvényesül a vonzása?

2014. aug. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Előbb tanulj meg meditálni, ha ez megyen, utána tudod csak hatékonyan alkalmazni a vonzás törvényét. Egyébként akkor is bevonzod, ha sokat és folyton gondolsz rá, és úgy mondod magadban, hogy az már neked megvan. Tehát ne csak azt mondogasd, hogy de jó lenne, ha ez meg az meglenne, hanem azt mondd, hogy neked az már megvan. Így sokkal hatékonyabb.
2014. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy vagy több képet a lakásba róla, akár rá is írhatod h a "mi házunk". Mellé még próbálkozhatsz a Várazs csekk-el is.
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú! Köszönöm! A kép megvan, de a csekkrol még nem hallottam.. Írnál még róla? Tapasztalatokat irnatok? Nekem bejott eddig minden pedig szkeptikus voltam, de a házzal elakadtam... Meg a tobbi dolgot ugymond magamnak ezt meg mahunknak es emiatt hallgatom a nem fog osszejonni szoveget
2014. aug. 22. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Rakerestem, ez jo! A könyvet most rendeltem meg, a filmet viszont láttam. Mennyi idő után jön be?
2014. aug. 22. 22:07
 5/6 anonim válasza:
48%

Istenem...

Ilyenekben hinni,nem azért lesz házad mert bevonzod,hanem azért mert meg dolgozol érte,de ha kiakarod próbálni,hogy tényleg működik-e akkor ne járj munkába,csak próbáld meg bevonzani,hátha sikerülni fog.

2014. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azt nem értem az emberekben, hogy akkor is ír ha nincs odaillő mondanivalója...miért? ha olvasnál is, így kezdtem: "nyilván dolgozom és teszek félre,"

igenis működik a vonzás és ez saját tapasztalat. (amolyan segíts magadon, Isten is megsegít - nyilván nem ülök tthon és várom a csodát) Kérek szépen mindenkit, hogy aki érdemben nem tud hozzászólni csak negatívan; ők inkább ne tegyék. Nem az volt a kérdés, hogy működik-e... ha szeretnék kifejteni a véleményüket keressenek rá az előbb említett kérdésre. Köszönöm!

2014. aug. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!