Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Féldrágakövet érhet víz?...

Féldrágakövet érhet víz? Fürödhetek benne? Szodalit nyakláncom van.

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 20:44
 1/5 FüligJimmy88 ***** válasza:
Egész nyugodtan.
2015. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden követ érhet víz, ami nem vízoldékony. A halitot, gipszet, és a mészkőféléket nem érdemes vízben mosni, meg az olyan ásványokat, amikből mérgező anyagok, például arzén, vagy ólom oldódhat ki savas környezetben(a csapvíz általában enyhén savas).
2015. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellemes lehet nyakláncban fürödni... Mióta van meg a nyaklánc? Azóta le se vetted és nem fürödtél? :d
2015. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:

Valójában időnként meg is kell tisztítani egy követ,ásványt amit magunkon hordunk.

A tisztítást végezhetjük folyó vízzel feltéve ha "vízálló" viszont az éjszakai pihenéskor talán az éjjeliszekrényen lenne a nyaklánc helye.

2015. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tegnap kaptam, amikor kiírtam a kérdést :D Azért kérdeztem meg, mert ez hozzám illő kő, és nem szeretem folyton levenni és feltenni a nyakláncokat...

Alváshoz ajánlott levenni? Mert akkor előbb-utóbb tényleg folyton rakosgatnom kell...

2015. szept. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!