Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödhetek medencében 13...

Fürödhetek medencében 13 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy wellness szállodában fogunk pihenni. Nem tudom, hogy belemehetnék-e a wellness részleg medencéjébe?
2015. júl. 31. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném.
2015. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék. Természetes vízben lehet elvileg, de én oda sem mentem be.
2015. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, ha jot akarsz!
2015. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sem a melegvíz, sem a fertőzések nem hiányoznak terhesség során. Eszem ágában sem lenne belemenni.
2015. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről általában megoszlanak a vélemények, így mindenki maga dönti el, de én sem mentem terhesség alatt medencézni. A baráti társasággal elmentünk, de én nem fürödtem.
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, pedig imadom a wellnessfurdoket. Tengerbe be lehet menni, ha nem tul hideg, mashova nem javasoljak, en biztos, hogy kihagynam a helyedben, nem er annyit.
2015. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, es jol irjak, a meleg vizbe be sem szabad menni, meg az otthoni kadban furdes sem jo ilyenkor, nemhogy a medence vize.
2015. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

29hetes terhes vagyok nagy hassal, fájó derékkal, borzalmasan melegek ezek a napok. Szinte bármit megadnék, hogy egy medencében lebeghessek, de nem merek belemenni :/

Marad az otthon besötételt szoba, jégkrémmel, hideg innivalóval és spriccelem magamra a vizet :)

2015. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék wellnessezni terhesen. Egy csomó jó dolgot nem lehet ilyenkor csinálni, akkor meg minek? Meleg vízbe nem mehetsz, szaunába nem mehetsz, jacuzziba nem mehetsz, így jóformán semmit nem tudsz majd csinálni.
2015. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!