Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem!...

Segítségre van szükségem! Valaki van aki ért a kinézisekhez? (Leírás alul)

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni valakitől aki ért ehhez.

El szeretném sajátítani a pirokinézist és a cryokinézist.

Aki tud nekem ebben segíteni az írjon privátba is!



#kinézis #pirokinézis #Cryokinézis
2015. szept. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi leszek, mivel még új vagyok itt nem láttam még ilyesmit maximum a tv-ben. Remélem nem bánod, ha itt maradok, mint külső szemlélő? :D Egyedül, amiben tanácsot tudok adni a jólkinézis, a furcsakinézis és a ablakonkinézis.

[link]

2015. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ugyan mit akarnál a szemeddel gyújtogatni?
2015. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ozmium42 ***** válasza:
Segítek: ezek nem léteznek.
2015. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:

Miért akarsz két egymástól független telekinézist megtanulni?

Fogod őket használni valamire?

Szükséged van rájuk?

Életbevágóan fontos oka van, hogy megtanuld?


Minimális szinten tudod csak használni.

A pyrokinézis az a kinézis, amivel a tüzet és a hőt tudod manipulálni.

Ez veszélyes képesség, ugyanis ha nem megfelelő a koncentrációd, és nem tudod irányítani, akkor véletlen tüzek üthetnek ki mindenhol, és éjszaka, akár magadra is gyújthatod a házat (történt már ilyen). Csak, akkor kezdj bele, ha megfelelő a koncentrációs képességed, és figyelni tudod, hogy ne üssön ki tűz sehol.


A cryokinézis a jég manipulálására tesz alkalmassá.

Ezt csak akkor érdemes szerintem megtanulni, ha használod mellé a hydrokinézist.

A hydrokinézis a víz irányítását, teszi lehetővé. Minimális szinten mozgásokat tudsz létrehozni a vízen.

2015. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

Te beteg vagy! x"D

2015. szept. 26. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A pirokinézisben tudok segíteni három lépésben.


1.lépés


Gyújts meg egy gyertyát,forditsd felé a tenyered, majd csukd be a szemed. Képzeld el ahogy a gyertya jobra-balra mozog. Ha ez megvan nyisd ki a szemed és próbáld meg a valóságban. Ha megy a jobra-balra mozgatás, próbáld meg azt hogy össze-vissza mozogjon(táncoló láng).Ha ez is jól megy mehet a második lépés.


2.lépés


Tedd a kezed a gyertyaláng mellé,ezuttal távolabb.Csukd be a megint a szemed,és most közelítsen a kezed a gyertyaláng felé és alugyon el ez már egy nagyon nehéz feladat.Ha ez megvan nyisd ki és úgy gyakorold amíg nem megy.Ha sikerült mehet a harmadik lépés


3.lépés


Most is tedd a láng mellé a kezedet és megint csukd be a szemedet.Most azt képzeld el hogy meggyúlik a gyertya.Ez már nagyon nehéz feladat lehet hogy egy hónapba is eltart,de próbáld meggyújtani a valóságban. Javasslom próbáld meg egy papírdarabbal mert az könnyebben meggyúlik.Könnyebben megy ha egy pontra fókuszász és azt próbálod meggyújtani és nem az egészet.



Az összes kinézisekez összességében pszichokinézisnek nevezzük és mestert csak akkor keress ha az alapokon túlléptél.

Sok szerencsét! Szia

2020. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!