Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Miért lehetnek ezek a rémálmok?

Figyelt kérdés

mostanában sokszor vannak rémálmaim a volt barátommal,akit nagyon szerettem,és nehezen tudom elfelejteni,ráadásul olyan álmok ezek,amiben vagy megöl engem,vagy kínoz..s amikor reggel feléberedek üresnek érzem magam,fája fejem,és legszívesebben valamit összetörnék,őt mindig feketében látom,és azta régi énjét,amikor még nem volt jófiú,egyik este pl.:eljött hozzánk,és egy pisztollyal lelölt,de úgy


egyik este pl.:eljött hozzánk,és egy pisztollyal lelött,de úgy

hogy vagy 6-szor belémlőtt,és elég részletesen megálmodtam ezt,ezután napokig a testemben voltak a golyók,és ő meg követett,és nevetett rajtam,mintha élvezné,hogy ezt tette velem

miután szakítottunk,azután volt egy olyan is,h egy fehér épületben voltam,és ami rossz érzéseket kelltett bennem, és a volt barátom öngyilkos akart lenni,és közben fenyegetőzött,és enegem is el akart tenni lábalól.és általában az álmaim végén a mostani barátom jön be a képbe vagy elvisz,vagy felhív mobilon

mintha meg akarna menteni engem, mikor reggel felkellek,akkor van benem egyfajta félelem, úgyanakkor csalódás,keserűség,hogy miért lett így?miért pont velem?


2010. okt. 4. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Már az első mondattal megváalszoltad a kérdésed, hülyeség ilyen evidens dolgot mekérdezni, egyszerűen nyilvánvaló miért álmodod ezt.

"mostanában sokszor vannak rémálmaim a volt barátommal,akit nagyon szerettem,és nehezen tudom elfelejteni"

Na ezért. Én miért veled? Nem csak veled, sokan másokkal is, nem kell mártírkodni, ahogy kiszeretsz belőle és múlik az idő, meg fognak ezek az álmok szűnni.

2010. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, tudom,hogy másoknak is vannak szerelmi problémái,de attól félek hogy valami átkot tett rám, mert mondta, hogy ki akarja próbálni a woodoo-t is meg hasonlók. nagyon fáj a fejem okszor és szerintem ez miatt.
2010. okt. 4. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél a szobád ajtajára foghagyma gerezd koszorút. Az elűz minden gonosz szellemet, démont a házból, de még a szobádból is. Azért álmodol ilyeneket, mert félsz tőle.
2010. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom.
2010. okt. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!