Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » OKJ-s SPIRITUÁLIS VAGY EZOTERI...

OKJ-s SPIRITUÁLIS VAGY EZOTERIKUS képzés. Létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

A különféle tanfolyamokról tudok, de én kimondottan OKJ-s végzettséget nyújtó képzést keresek!

Pontos infókra lenne szükségem, nem "kritikusok" véleményére! Csak a témával kapcsolatos érdeklődők/érintettek hozzászólásait várom (évtől függetlenül, tehát akkor is, ha mondjuk 2020-ban találsz rá erre a kérdésre)!



#oktatás #OKJ #Spirituális képzés
2015. szept. 30. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már kerestem, fel is hívtam a minisztériumot. Azt mondták, hogy mivel tudományosan megalapozatlan az egész, ezért nincs benne a képzési jegyzékben. Magánszemélyek szervezhetnek mindenféle tanfolyamokat, de az ott kapott "végzettség" államilag nem elismert, tehát olyan, mintha nem is lenne. Remélem, segítettem.
2015. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Igen, segítettél. Megerősítetted a feltevésemet. Sajnos... :/

Köszönöm szépen a (gyors) választ! :)

2015. szept. 30. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére nem létezik. Az USA rendelkezik főiskolai ezoterikus képzéssel, és lehet belőle doktorálni. Minden, csak nem hiteles a dolog.
2015. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bebaxna!
2015. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Van okj s loulógia és slenderman öltöny készítő...
2015. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nem csodálkoznék rajta, ha lenne ilyen OKJ-s képzés, hisz homeopátiás orvosság is kapható a patikákban, aminek a hatása köztudottan nem jobb, mint a placébóhatás...
2015. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:)))
2015. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha van valamilyen "képességed" a témához, akkor azért felesleges róla okj.Ha meg nincs semmilyen spirituális képességed, akkor meg azért felesleges, mert ezt úgysem tudnád egyetlen tanfolyamon sem a elsajátítani, erre születni kell.

Akinek pedig nincs képessége, csak van "ezós" okj bizonyítványa, az a sarlatán, csaló.

2015. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van, ha tudást akarsz meditálj sokat (ha birsz ha akarsz stb.) de készüljfel semmit se fogsz tudni bebizonyitani
2015. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az OKJ a megélhetéshez kell ahhoz hogy ebből megélj vagy gátlástalannak kell lenned, ami tanulható de nem OKJ.

Vagy tehetség és kitartó munka árán elért eredményeid végett találnak oda hozzád az emberek.


Tercium non datur

2015. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!