Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy van ez?

Fish1 kérdése:

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Olvastam / hallottam több helyen, hogy a magyaroknak nagy szerepe lesz a spirituális ébredésben. Hogy az elsők közt ott lesznek, vagy valami hasonló. Szerintetek a többi nép is ugyanezt tartja magáról vagy ők is elismerik azt, hogy a magyarok fontosak lesznek ebben a kérdésben?

2015. okt. 4. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az a spirituális ébredés? Mi kell hozzá?

Egyetem? Szakma? Média?

2015. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
sok pénz kell hozzá, úgyhogy sztem nem
2015. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A magyar, ha mögötted lép be a forgóajtóba, előtted lép ki belőle" - tartja a mondás.

Ha valaki -egyedüliként a világon- ezt meg tudja csinálni, az bizonyíték arra, hogy olyan magas fokú szellemiséggel rendelkezik, amilyennel a világon senki más!

Ráadásul, nekünk van Pataky Attilánk és Hujber Ferink.

Különben, erre egyedül a magyar képes, hiszen nincs a világnak olyan sarka, ahol ne lenne magyar leszármazott.

2015. okt. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy bármilyen szerepet vállalhasson a magyarság a jövőben, előbb a szenvedő szerencsétlen általános felfogását kellene elhagyni, plusz azt az általánosan önző, és ostoba magatartást, és birkaszerű nyugat, és keletkövetési kényszert, ami igencsak általános. A jelenlegi magyar mentalitás egyfelől végtelen önsajnálatból áll, másfelől buta, kívülről érkező befolyások követésének kényszeréből. Így viszont bármilyen szellemi szerepvállalás lehetetlen. Amíg a nyáj van többségben, nem jutunk szerephez.
2015. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

javaslom elolvasásra Hamvas Béla Öt géniusz című könyvét

A magyarok Európában különleges helyzetben vannak, de ez legalább akkor "teher" mint áldás. Ő is azon a véleményen van, hogy a magyarságnak el kell felejtenie a felsőbbrendűség tévképzetét különben elveszünk a történelem viharában.

2015. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!