Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell bevonzani dolgokat?

Hogyan kell bevonzani dolgokat?

Figyelt kérdés

3 kérdésem van

1.Hogyan kell bevonzani dolgokat

2.Ha azt vonzom be hogy híres énekes leszek az leszek?

3.Miket lehet bevonzani?



2015. okt. 6. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
mese
2015. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki tudja hogy kell vonzani??
2015. okt. 6. 19:46
 3/14 anonim válasza:

Szerintem korlatozva ugyan de be lehet "vonzani" bizonyos dolgokat. Azt kell gondolni, hogy sikerulni fog az,amit eltervezunk, meg kell tennuk a kello lepeseket az erdekeben, kitartoaknak kell lennunk es persze realisnak kell, hogy a celunk legyen.


Ha van tehetseged az enekleshez, fejleszted, akkor lehetsz hires. Legalabbis az a kezdeshez jo. Viszont a showbiznisz egy eleg rizikos terulet, sokakon kell atgazolnod es sok "segget kell kinyalnod" ha az az almod, hogy hires legy.

Szerintem csakis olyan dolgokat lehet bevonzani amelyek elkepzelhetoke a jelenlegi eletedben, helyzetedben.

2015. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fish1 ***** válasza:
Megnézted már a Titok c. filmet? Alapnak jó.
2015. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

1. Mágnessel.

2. Értelmezhetetlen a kérdés.

3. (Nem túl nagy) fémtárgyakat.

2015. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem szabad nagyon akarni

csak rágondolsz és utána elengeded

nekem még tudatosan sosem jött össze csak érzelmi alapon

2015. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Látom nyilvan hogy nem erted a kerdest akkor meg ne irj olyanokat hogy nem ertelmezheto a kerdes mert igenis az ahogy latod mert tobb ember irt ra ERTELMES valaszokat.

Arrol meg senki sem tehet hogy te a vonzasnak csak az egyik ertelmet erted a masikat nem.

De elmondom hogy meg erthesd:ha sokat gondolsz valamire akkor megtortenik de ha tizmillioszoros napokon gondolsz ezekre akkor egy gondolat tizmillioval er fel.

Ilyen nap ebben az evben novemberben lesz 3-an.

Remelem sok jot fogsz bevonzani.

További szép napot kívánok.

2015. okt. 8. 13:30
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Én meg remélem, megjön egyszer az eszed. 5-ös voltam ;)
2015. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En meg remelem,hogy egy kicsit elveszted a bunkosagod.

Nekem nem kell az eszemnek megjonni mert el se ment.

Ez csak annyi,hogy en hiszek valamibe amibe te nem ha nem egy normalis kerdest ki irni akkor meg ne foglalkozz a kerdessel vagy azt csinalsz amit akarsz kit erdekel.

2015. okt. 8. 19:06
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Te nem hasonlóan reagálnál, ha valaki pl. a hétfejű sárkányokban hinne felnőtt ember létére? Ugyanaz a kategória.
2015. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!