Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell bevonzani dolgokat?

Hogyan kell bevonzani dolgokat?

Figyelt kérdés

3 kérdésem van

1.Hogyan kell bevonzani dolgokat

2.Ha azt vonzom be hogy híres énekes leszek az leszek?

3.Miket lehet bevonzani?



2015. okt. 6. 19:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De ez

1. Nem ugyanaz

2. Egyatalan nem mert megmondanam neki hogy ilyen komolyan nem letezik de nekem elkezd itt beszelni a magnesrol amit senki sem erdekel.

3.Ha nem hisztek benne akkor csa nem kell olvasni a kommenteket es valaszolni ra en csak olyan embereket kerdeztem akik hisznek de 100000000000000000000000000000000000000000% hogy nem ti voltatok azok.

Tovabbi szep napot

2015. okt. 8. 23:37
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Dehogynem ugyanaz. Egyik se létezik, és a másik se, a tudomány mindkettőt megcáfolja.
2015. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

az embernek a saját kis hitével gyakran lehet olyan illúziója, hogy bevonzott valamit, amiről azt gondolja, hogy "neki áldották", vagy hasonló, de az biztos, hogy ennek az egésznek az az alapja, hogy elsősorban tenned kell és megkell mozdítanod magad a dologért, amit szeretnéd.

Ha megmozdítottad, "vonzás törvényével" vagy anélkül is van esélyed rá. Ha valakinek sikerül, gondolhatja azt, hogy a véletlen műve, vagy vonzás törvénye, vagy csak egyszerűen a kitartás gyümölcse.

ez a gondolat teljesen mindegy a siker tekintetében.

a kérdés az, hogy miért dühödsz fel azon, ha valaki megcáfolja a hited?

Tudod, ő is ember, talán valamikor még ő is hitt ebben, majd azt tapasztalta, hogy nem igaz.

te milyen alapon várod el valakitől, hogy ne cáfoljon meg valamit, aminek az ellenkezőjét tapasztalta?

amúgy részemről én úgy viszonyulok a témához, hogy egyszerre reálisan járulok hozzá a dolgokhoz, mégis hiszek vonzási dolgokban, aminek volt már olyan hatása, hogy nagyon szomorú hülyének éreztem magam.

2015. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a tudomány ezek közül egyiket sem tudja megcáfolni.
2015. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!