Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Szerintem megszállt...

SEGÍTSÉG! Szerintem megszállt valami és nagyon félek!?

Figyelt kérdés
Tegnap délután éppen tanultam az asztalomnál, aztán hirtelen fájni kezdett a fejem, de nagyon szinte hasított és meg is szédültem.. aztán (ezt senki nem fogja elhinni, de esküszöm, hogy így történt-) olyan volt, mintha elvesztettem volna az irányítást a testem felett, megszólalni sem tudtam, csak meredtem magam elé, aztán minden ok nélkül belevertem a fejem az asztalba vagy 5x, nagyon vérzett utána az orrom és jött utána egy 1perces kiesés majd így eszméltem vissza.. azóta fura valóságos álmaim is vannak és nagyon parázok hogy most mivan.. (Én voltam a "Szerintetek különleges képességem van, jedi erő?" kérdés feltevője is) ja és nem drogoztam,nem ittam, semmi..

2015. okt. 16. 16:36
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
eddig mindenki (orvos, pszichológus, elmeorvos) csak kinevetett.. és ráadásul a vatikán sem ír vissza.
2015. okt. 16. 16:39
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nevettek ki :D
2015. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
MEgszállt a tanulás undorának démona.
2015. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hm. Megadod a vatikán emailjét v telszámát v amin írtál nekik ? Köszi.

Am lehet h megszállt vmi, menny tükör elé és mélyedj el a szemétbe,ha benned van,meglátod.

2015. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
51%
Figyeklj, ha veletlen csillamponikat is latsz, akkor szolj nekem, jo? Viccet felreteve, amikor egyedul vagy otthon akkor ordibald el magad, ha van itt valaki azonnal takarodjon el! Ez itt nem az o helye , nincs itt hatalma! Legrosszabb esetben hivj egy demonuzot.
2015. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
5-ször vered a fejed az asztalba , akkor mégis mit vársz és ez inkább pánikrohamra emlékeztet , s tegnap óta dokik és vatikán ?
2015. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Én tudom hogy mi szállt meg... A HÜLYESÉG !!!!
2015. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez nem Baál, akkor agyérgörcs, nem?
2015. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyébként egyik sem illik rád pontosan, de orvoshoz elmennék helyedben, ha nem vagy jól.
2015. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!