Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintem illetve e többi...

Szerintem illetve e többi érintett szerint kiengedtünk egy szellemet. Hogy kell visszaküldeni? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arról van szó, hogy 2-3 hete megidéztünk egy szellemet aki már 3 éve "nem hagy minket békén" (folyton "visszatér" bár már 2-szer is alapos megfontolás és átbeszélés után lezártuk az ügyet). amit tudnod kell rólunk 7-en vagyunk érintettek a dologban ill. 11-12 évesek vagyunk. nem rég hf-ként csináltunk egy plakátot majd utánna mókából meg akartunk idézni egy szellemet. pojénból mondtam hogy idézzük meg azt aki "zaklat" minket. hát megidéztük. A tipikus pohár illetve lapra felirt angoL ABC + betűk yes no man woman.

a pohár elindult nagyon beszartunk. jó. megvoltak a kérdések válaszok. Visszaküldtük bár nagy rá az esély hogy nem sikerült jól visszaküldeni. Azóta láttuk őt de nem az a tipikus hűűű ott van. hanem mindenfelé hol egy láb hol egy kéz hol egy fej. arra gondoltunk hogy ő az. Ma megpróbáltuk megidézni hogy visszaküldhessük de nem jelent meg. Kérdésem. ezt hogy így elolvastátok mit gondoltok hogy lehet visszaküldeni a "saját világába"


Légyszíves értelmes válaszokat adjatok, vagy inkább ne válaszoljatok ha csak okoskodásról illetve hülyeségekről van szó. Köszönöm



2014. ápr. 5. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő összegért visszaküldöm.
2014. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Megnyugtathatlak, ma már nagyon jó gyógyszerek vannak erre! Bár az intelligencia-vákuum, ami titeket övez, még a fizikusoknak is kemény dió lenne.
2014. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de én ezen nagyon jót röhögtem!
2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem idéztetek meg semmit, csak simán idióták vagytok. Beszéljetek a háziorvosotokkal a hallucinációitokról és az idiotizmusotokról.
2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem tudom,ti nem latjatok Kedves "Okoskodok" hogy az ilyen valaszok nem erdeklik ot..?Vagy nagyon vakok vagytok vagy hihetetlenul fogyatekosok,hogy ezt nem vagytok kepesek felfogni a pontszeru agyatokkal.A Kerdezo hisz abban amit leirt es nyilvan azert irta,hogy ne kuldje minden masodik ember agyturkaszhoz.(Ha meg e kerdes kamu termeszetesen orulok,hogy elvezi ezt).Azoknak meg akiknek az agya ilyen magzati allapotban leledzik senki nem kivancsi a velemenyere,hiszen mast ugysem tudnak kibokni,minthogy "ajanlom a pszichologust".
2014. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen 5-ös. :) a kérdés nem volt kamu
2014. ápr. 7. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyennel vissza tudod küldeni: [link]
2014. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ember, ezt már nem lehrt visszaküldeni.

De nem is baj. Ezt hívják természetes kiválasztódásnak. Olyan életképtelen kis surmók vagytok, meg is érdemlitek, ha maga Lucifer jönne is értetek. Ne szaporodjon már mindenki, aki 11 évesen szellemeket idéz, 8milliárdan vagyunk, nem bírjuk eltartani egymást.


Maximum pár évetek van hátra, de azt is az idegosztályon fogjátok tölteni. Fogalmatok sincs a Másik Oldalról.

2014. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11-12 éves gyerekek ne idézzenek szellemeket. Ebben a korban a mi legnagyobb hülyeségünk az volt, hogy megtréfáltuk a tanárokat, nem szellemeket idéztünk. 9 évesen is már be voltunk tojva. És lehet, hogy értelmes válaszokat vársz, de eleve hülyeség volt, amit csináltatok. Nem fog leszállni rólatok, örüljetek, h nem öl meg titeket, mert ha gonosz szellem, biz akkor vigyázni kell. (Ja és lehet, h úgy tűnik, de nem vagyok felnőtt) 14/L
2014. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!