Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az OM mantra valóban hasznos...

Az OM mantra valóban hasznos spirituálisan?

Figyelt kérdés
A zengetése fontos vagy az egyes OM kiejtese után egy kis ideig csendben kell lenni s utána a továbi OM?
2015. okt. 22. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld ki és megtudod
2015. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, hogy kinek melyik meditációs módszer jön be jobban. Ahogy #1 is mondta "Próbáld ki és megtudod"
2015. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz. ki mit tapasztal tőle?
2015. okt. 23. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
így is jó úgy is jó
2015. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
Először egy könyvben olvastam erről, hogy gyógyításra (is) használják. Gondoltam, kipróbálom. Én konkrétan se nem zengettem, se nem ejtettem ki, hanem meditálás közben hallgattam youtube-ról. És a második alkalommal jött egy olyan érzés, mintha ki akarnának szívni a testemből a mellkasomon keresztül. Érdekes érzés, és jó is. Ezután energia árasztotta el a testemet. Hogy a folytatása mi lesz, azt csak sejtem, de egyelőre még nem jutottam tovább.
2015. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ortilio ***** válasza:
100%
Egy éve próbálom minden nap fél órát rezegtetni. Szerintem jobb mint a zen. Jobban látok utána, nyugodt vagyok, nem jön pánik, a vérnyomásomat rendbe rakja... Fantasztikus! Egy alkalommal egy családi problémában is sikerült választ adnia/találnom. Volt olyan , hogy azt éreztem, hogy én vagyok a szoba és benne mindent érzékelek, volt úgy hogy a fél kerületet éreztem így - mondjuk akkor 1- 1,5 órát csináltam. Szerintem ISTENI :)
2016. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lènyegtelen. A mantrázáa egy módszer, de több is lètezik, ennèl hathatósabbak is.
2016. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magával a tudattal kell megtanulnod dolgozni. A legegyszerűbb ès leghatèkonyabb meditáció erre, ha a figyelmedet a forrására irányítod, nem az "èn" re. A forrására. Egyszercsak átszakítod ès.. Ezt nem írom le, mert leírhatatlan amit látni fogsz. A látószemed már a gyakorlat alatt aktív lesz, ès ha rendszeresen gyakorolsz, folyamatos meditatív állapotban èlheted az èleted. Ennek az állapotnak az előnyeit szintèn nem írom le. Ha rájössz valamire, ès úgy èrzed másokkal is meg kell osztanod, ne tedd. Felesleges.
2016. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!