Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont én vagyok a testemben?

Miért pont én vagyok a testemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos ember, de nyitott. Régen is elég sokat gondolkodtam azon, hogy miért pont ebbe a testbe születtem, miért pont ebbe az országba, családba. És azon is, hogy mi felelős azért, hogy én hogyan látom a világot..Mi felelős a tudatért?


Vallásos és nem vallásos emberek is írjanak, ha lehet.



2015. okt. 23. 14:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Annak örülj, hogy te vagy a testedben és nem más. :D
2015. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Miért? Nem érted jól magad a bőrödben ?
2015. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Érzed*
2015. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Mert fordíts egyet a kérdéseden:

miért pont olyan testet választottál magadnak?

miért pont azt a helyet választottad élet-térnek?

miért pont azokat a lelkeket választottad szülőknek?

miért pont azt az életet tervezted be magadnak születésed előtt?


A "nagykönyv" állítólag létezik, amelybe a jelentősebb eseményeket állítólag leszületésünk előtt mi magunk írjuk meg, és persze a megoldást is! A születésünk után kapott "szabad akarat" birtokában viszont dönthetünk úgy is, hogy nem azt az utat választjuk ebben az életünkben, hanem valami másfelé megyünk életünk során.

Persze erre is kérdezhetnénk, hogy miért????

2015. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
13%
Mert Isten ilyennek teremtett. Ennyi.
2015. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Én is ott vagyok, nem vagy egyedül.
2015. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
karma talán de ezt nem tudom fixen állítani hogy igaz, csak egy tipp
2015. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Mert ezt választottad. Minden leszületés elött te válaszhatsz családot a neked legjobb tapasztalásokhoz, tanuláshoz.

Ha nem te lennél e testben, lenne más.

Ha bővebb infó kell, írj.

2015. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az univerzum nagy, felfújt, de belül üres kérdései. Miért kék az ég, miért lefelé van a gravitáció... mert. Ez van és nem más.

De ha ti szeretnétek fújni:

Miért ebbe a testbe? Miért így döntött a lelked? Miket tapasztalt? Hol tapasztalt? Mikor? Mi van, ha máshol és mást tapasztal? Mi van, ha nem? Ez van? Miért létezik lelked? Miért és ki teremtette? A teremtő miért teremtette? Miért létezik a teremtő? Miért létezik bármi is? Mi lenne ha nem lenne? ...

A válasz, ha kipukkad: Semmi és mert.

2015. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Én nem hiszek abban, hogy mi választjuk meg előre hov, kinek, miért szülessünk.Én nem lehettem ekkora kretén lélek, hogy ebbe az életbe szülessek és vannak ennél rosszabbak is, az meg már no comment...Nem hiszem, hogy ennyi agyalágyult van, aki arra akar leszületni, hogy kidobják a szülei, hajléktalan, nyomorék, stb legyen...Mit lehet ebből tanulni?Semmi jót.Egy rossz élet nem fejleszt, csak amortizál.

De ha mindenképp ragaszkodni akarunk ahhoz az elmélethez, hogy a leszületések tervezettek és céljuk a fejlődés, akkor a fejlődésnek, előre mutató változásnak globálisan is kellene hogy valami látszata legyen.De nincs!!A technikai fejlődés nem valódi fejlődés.Szellemileg, lekileg, spirituálisan tehát emberileg kellene hogy látsszon ennyi idő alatt a fejlődés, de nem látszik, ugyanott toporog az emberiség.Az uralkodásvágy, a kapzsiság mozgat mindent mint ezer évvel ezelőtt.Emberi uralkodók, kormányok jönnek-mennek, rendszerek tűnnek le és egy sem hozza meg a szükséges fejlődést, hajszálnyi eltérések vannak ugyan, de a lényeg mindig ugyan az.Rabszolgatartás különböző formában és néhány féreg jólétben való tobzódása.És akkor vegyük ezt a lényeges momentumot is, hogy az arányok sem változnak furcsa mód soha, temérdek nyomorúságosan, vagy középszinten tengődő emberre jut egy kisebb számú haszonélvező, kizsákmányoló réteg.Kevesebben akarnának jó életre születni?Azt hiszem, ez nettó hülyeség.Miért akarnák ezt?Miért nem változik soha a forgatókönyv és az arány?

Azért vagy ebben a testben, mert ezt dobta a gép.Próbálj ügyeskedni és kihozni a helyzetből valami jobbat, amíg lehet.

2015. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!