Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges jelenséget láttam!...

Különleges jelenséget láttam! Mi lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap (okt.26) éjjelén, éjfél körül nagyon világított a Hold. Fénye behatolt a rolón. Úgy éreztem, hogy MUSZÁJ megnéznem! Amikor kinéztem a Hold ketté vált, és egyre jobban távolodtak egymástól. Az eredeti Hold általában kékesebb árnyalatú, az "ál" Hold pedig vöröses volt. Szóltam anyának, hogy nézze meg, ő nem látta. (Hozzá teszem, nemrégiben ő úgy látta hogy mozog, de amikor szól apának, hogy nézze meg, akkor egy helyben állt) Rájöttem, hogy csak a jelenség nem mutatkozik meg mindenkinek.


15 éves lány vagyok, hiszek Istenben, hiszek az őrangyalomban. A jelenséget imádkozás után láttam.


Lehet hogy ez valamilyen jel? Miért láttam két Holdat? És miért csak én? Miket jenthet? Veletek is fordult már ilyen elő? Írjátok le, bármit tudtok.



2015. okt. 27. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Tehát Isten, az az Isten, aki mindenkit szeret a gyermekei(emberek) közül, elküld a pokolba(szó szerint) ha nem hiszel benne. Érdekes.

Isten teremtett mindent, akkor a gonoszt is. Isten adott nekünk szabad akaratot. Tehát ha mi SZABAD AKARATÚ, SAJÁT GONDOLKODÁSÚ entitások nem hiszünk valami olyanban, ami elvileg sehol nincs, de mindenütt ottvan. Soha nem láttuk, soha nem hallottuk(tehát valami olyat, amit az agyunk, AZ Ő ÁLTAL LETT TUDATUNK nem képes befogadni, elképzelni, felfogni) nem hiszünk benne, akkor a pokolra kerülünk, attól függetlenül, hogy ezt az egészet Ő csinálta ilyen lehetetlenre.


Na és mi van azokkal, akiket pld. terroristák nevelnek fel?

Isten megtagadja őt is csak azért, mert azt nevelték bele, hogy akkor tesz jót, akkor kerül a 'menny'-nek nevezett állapotba, ha minnél több embert megöl?(Félre értés ne essék, nem sajnáltatni akarom a terroristákat. Ez csak egy példa volt.)

Vagy azokat akik másban hisznek(pld. Zeus), beléjük ezt nevelték és lehet, hogy a mi általunk Isten-nek nevezett..ő..miről is? Entitás?-ról nem hallott?

Ez egy nagy kitekert baromság.. Hamarabb hiszek a reinkarnációban mint ebben..(abban sem hiszek, de az kicsit hihetőbb)


Mellesleg miért ne lenne így életem?

Van életem..csak nem áltatom magam ilyen lehetetlen dologgal..



Pár kérdés:

Honnan lett isten?

Mi az, hogy isten 'örökké való'?

Hogyan lehet valami örökké való?

Miért nem adott nekünk lehetősget arra, hogy meg értsük az ilyen dolgokat, ha már azt elvárja, hogy higyjünk benne?

Ő honnan lett? Mi volt mielőtt nem volt semmi? Mi volt mielőtt megteremtett mindent?

Miért nem mondott el nekünk semmit arról, hogy miért van rengeteg más bolygó, naprendszer, galaxis?

Mi történne ha felfedeznék egy idegen faj létezését egy másik bolygón? Mi történne ha ez a faj INTELIGENS lény lenne? Mert lássuk be, erre nagyon-nagyon nagy esély van..

2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!