Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spiritualitás, szellem, démon...

Yuutanori kérdése:

Spiritualitás, szellem, démon vagy mi?

Figyelt kérdés
Mostanába mindig felkellek hajnali kettő vagy három óra körül és komolyan, valami baszogatja a lábamat. Azóta pedig amikor félálomba vagyok akkor az egész testem rázkodót és az utóbbi időben egyre intenzívebb. Amikor rázkodok olyan mintha sokkolott nyomtak volna belém. A kezeim is ökölbe szorúlnak. Aztán valamilyen erő felemelte a lábam és amikor oda akartam nézni hirtelen megvakultam és erőszakosan valami lecsukta a szemem és húzni akart. De rá kezdtem egy miatyánkra és azonnal abba maradt. Tegnap este is megidmétlődőtt. Félálmoban voltam (de kívételesen 23:40-kor kelltem fel. Kipattantak a szemeim. egy férfi hangját hallottam ami nagyon torz volt. Tudtam hogy nem az én gondolatom. Ekkor újra rázkódni kezdtem. Becsúktam a szemem és megint egy férfi hangját hallottam, de nem értettem hogy mit mond. Aztán egy megmagyarázhatattlan erő ki akarta nyitni a szemem, ami valamennyire is sikerült. De csak egy fekete, férfi alakú árnyat láttam melletem feküdni, de némi pánikkal és akarat erővel sikerült lecsúknom a szemem, ami éget is. Be vágtam megint egy miatyánkot és abba maradt. Az itt a kérdés hogy most mi is történnik velem? A hangok mostanában fájdalmasak és halk csörgést hallok néha...ami megrémíszt és nem tudom mit csináljak. Most spirituális fejlődésbe kezdtem vagy egy szellem játszik velem? Segítsen valaki aki ért hozzá. ( nem mondom hogy negatív válaszokat nem várok, mert annál jobban írják.)

2015. okt. 27. 15:02
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:

Első körben az érzelmi és mentális állapotodat kellene felmérned, illetve szakemberhez fordulni. Sokkal valószínűbb, hogy te magad vagy a jelenségek okozója, mint valami szellem, démon, vagy zsiráf.

Egy kósza miatyánk csupán arra jó, hogy megnyugtasd magad, azért vagy olyankor jobban.

2015. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem epilepszia akkor valami alvásparalizis, vagy sima alvászavar.Lehet valami negatív szellemi erő is felbukkant nálad, ez ellen jó az ima, de ne csak akkor használd, mikor megijedsz, hanem rendszeresen.Valóban hatásos lehet, teljesen meg is tisztíthatja a környezeted, életed ezektől a zavaró jelenségektől.A fekete árnyat sokan látják, sajnos nem valami barátságos jelenség.
2015. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ashes of oblivion ***** válasza:
Mindenki alvásparalízisre gondol legelőször és nem is szabad kizárni, de azért ennyiszer és ilyen hasonlóan történnek a dolgok Veled, tehàt nem feltétlenül alvásparalízis. Hogy mi okozza és mit tehetnél? Kezdhettél spirituálisan fejlődni, de a szellem nem feltétlenül ennek a következménye. A leírtakból úgy vettem ki, hogy nem igazán félsz és ezt nagyon jól teszed! Nem szabad félned, mert a sötét entitások ebből táplálkoznak. Jól mondta az előttem vàlaszoló, rendszeresen imádkozz! Ha még az sem üldözi el, akkor esetleg egy keresztet rakj magad mellé és mikor feltűnik az alak, akkor vedd a kezedbe és tartsd feléje. Ha kezd távolodni Tőled, ne állj meg, menj feléje és mondd: ,,Nem félek tőled, nem adtam engedélyt, hogy itt legyél!" Aztán parancsold meg a távozást és mondd meg, hogy megtiltod, hogy valaha is visszatérjen. Ha kereszt van melled, talán nem mer a közeledbe jönni. Sikerrel fogsz járni, És ez így van!
2015. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!