Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízist szeretnék...

Alvásparalízist szeretnék előidézni de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy legyen benne élményem többször is, történt már ilyen, nem tudtam mozogni és halucináltam is de szeretném újra átélni nekem tetszett, nem ilyedtem meg mert tudtam hogy miről van szó. Valaki le tudná nekem részletesen írni hogy hogyan kell? Vagy mivel idézhetem elő a leggyorsabban? ( nem szeretnék órákat feküdni és várni hogy legyen de ez a megoldás is jó ha nincs más) előre is köszönöm

2015. júl. 9. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom. Aludj el, de előtte húzd fel az órádat mondjuk hajnali 4-5-re.. felkelsz, de azonnal nyomd le, majd csukd le a szemed, és próbálj meg tudatodnál maradni.. lesz egy tudatos álmod.. vagyis álmodni fogsz, de tudod, hogy álmodsz, majd kelj fel és lesz egy alvási paralízised. Ez a legkönnyebb módszer, kezdőknek ajánlom.
2015. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok, ha álmodsz, nem feltétlenül kell az álomba jutni ahhoz, csak akkor, ha akarsz egy kicsit szórakozni is.. de ha lecsukod a szemed és tudatodnál maradsz, egy idő után.. pár másodperc úgy értem.. fogsz hallani egy búgást-zúgást, akkor kinyithatod a szemed.. le vagy bénulva és hallucinálhatsz is.. ergo paralízised lesz.. én szoktam ilyet csinálni, de úgy hozzászoktam, hogy hallucinálni már nem szokott az agyam. De ha ott vagy... akkor egy dolgot még csinálj meg. .. Képzeld el, hogy a neveden szólít az anyád.. kíváncsi vagyok, hogy átéled e.. iszonyú valóságos.
2015. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aludj napokig, akkor hátha szerencséd lesz, mert az alvásparalízis egy alvás probléma. Soha nem fogom megérteni miért nem az egészség kategóriában írjátok ki az ilyen kérdéseket. Az alvásparalízisben (alvás bénulásban) nincs semmi ezotérikus!

[link]

2015. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alvási paralízis életbelépésének 3 alapvető feltétele:

-Légy kimerült.

-Feküdj a hátadon.

-Légy öntudatodnál.



Hát,sok siket! Bár nem értem,miért előidézni szeretnéd..Sokan éppen,hogy az elkerülésén fáradoz

2015. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem régebben akkor volt aránylag rendszeresen, mikor elég stresszes voltam, nem aludtam túl sokat, és ha aludtam is akkor is elég össze-vissza + ha alvás közben elnyomtam valamelyik testrészemet (leginkább a karomat). Azóta csak hason merek aludni.
2015. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Kötözd az ágyhoz magad.
2015. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat :) ma megpróbálom hátha sikerül
2015. júl. 9. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Ne akard kérdező.


,,olyannyira megterheli a szervezetet, hogy hirtelen szívleállást idézhet elő"

2015. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, te nagy kamus vagy. 10 éve csinálom és woa la, itt írok neked.
2015. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam de sajnos nem sikerült mert annyira viszkető érzésem volt, próbáltam koncentrálni de nem ment mert annyira viszkettwm :D meg kizökkentettek a macskák a ház előtt, és a mentőautó is...aztán elaludtam :D azért nagyon szépen köszönöm mindenkinek majd próbálkozom hátha sikerül :)
2015. júl. 10. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!