Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert törtenik ez velem? Több...

Miert törtenik ez velem? Több eves baratsagaim szakadnak meg az eletemben az utobbi hetekben. Ugy erzem, mintha Isten egyszerre valasztana el olyanoktol akikben biztam, de ök nem erdemeltek meg.

Figyelt kérdés
Olyan emberekkel is összevesztem akikkel egymasert a tüzbe mentünk volna! Keresem magamban a hibat,de a többi barataim azt mondjak,hogy nem en valtoztam hanem ök es mivel atlatjak a helyzetet a masik oldalrol is,megis azt mondjak nekem van igazam. Mindegyiknek mindig ott voltam segitettem es faj,hogy ezt kapom ok nelkül,amit adnak. (pl az egyikkel azon vesztem össze,hogy 4 honap utan visszadhatna az arnylancomat amit a zaloghazba tett,mert bajban volt ) stb.
2015. nov. 13. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérted a láncot; és mit mondott az ember erre?
2015. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy szemet vagyok,mert tudom hogy nincs penze kihozni..Tavaly egy evig voltak nala az aranyaim..Most juniusban megint kerte,de mondtam neki,hogy most ne huzza eddig az idöt,mert nekem kell a sajatom.Azt mondta,jo ok. Erre meg butorokat,agyakat vesz ,meg nyaraltatja a gyerekeit,de az en aranyam varjon.Egyedül nevelem a kis gyerekeimet,,az aranyra mindig vigyaztam,ha baj van legyen mindig valami amihez nyulhatok.
2015. nov. 13. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos valamilyen szinten egyetértek veled, ugyanakkor ha tudod h neked is szükséges a hátsó ellátási vésztartalek h így fogalmazzak, akkor nem adnám neki,pláne h nem adja vissza és látom mire költi. Ez részben kedves tőled de felelőtlen dolog is.
2015. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl jószívű vagy és ezt látva kihasznalnak.
2015. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A naiv segitõkész emberek igy járnak, viszont tanultál a helyzetedbõl.
2015. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi. Reméljük tanultal belőle
2015. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem igazán jó barátságok azok, amik arról szólnak, hogy kihasználnak. Te tűzbe mentél volna értük. Hidd el, ők nem...Ja és fölösleges Istent belekeverni. Te addig voltál jó barátnak, amíg hagytad magad kihasználni. Pontosan ennyiről szól a dolog.
2015. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem voltatok barátok!

("Könnyebb egy barátért meghalni, mint olyan barátra találni, akiért meghal az ember.")

Ők szélhámosok, te pedig hagytad magad kihasználni. (Durvábban: balekjuk voltál/vagy.)

2015. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!