Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megidézte...

Van itt olyan aki megidézte már Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
A sértő bántó válaszoktól kíméljetek és ne merjetek egy rossz szót írni Michaelre.
2015. nov. 19. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti neve Mike Johnson volt és 1200 éve élt. Akit te Michael Jacksonként ismersz, egy legenda.
2015. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már megint??? [link] Kínozni akarsz minket??? Mit vétettünk ellened mi egyszerű közemberek, hogy ezzel büntetsz minket?
2015. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lysander válasza:

Kedves Kérdező,


Én nem sértésből írom azt, amit írok, de felejtsétek már el azt, hogy "Szellemet Akarjatok Idézni"!

Ez egyszerűen nevetséges, és nem azért, mert ezt akarjátok, hanem, mert egy halott sem nyugodtan, hisz nem hagyjátok békében!

A másik, hogy épeszű ember ezzel nem próbálkozik, mert senki sem szeretne magára haragítani egy rosszindulatú szellemet, de ha szeretnéd próbáld ki, és az eredmény egy életre szólóan beléd ég majd. Ugyanakkor meg nem jelenik meg senki sem, max. a levegő.

2015. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nis ma már kb 3 x probálják megidézni, kérdezd őket. Ja bocsi h azok te voltál ? Akmor nem.nem sikerült..
2015. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megidéztem már de csak az orra jelent meg....
2015. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha sikerül kérlek kérdezd meg tőle a következőt :

Hogy sikerült neki hogy egy szegény fekete fiúból egy gazdag fehér nő lett ?

2015. nov. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!