Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg látták Michael Jackson...

Tényleg látták Michael Jackson szellemét?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 2. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy predator szelleme.
2015. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt neki?
2015. aug. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami földönkívüli szelleme. Azt várja, hogy jöjjön érte egy szellemcsészealj.
2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jacko nem hord napszemcsit a túlvilágon. Minek ? Hisz sötét van -.-
2015. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

Senki nem tud normálisan válaszolni?csak így hogy elhülyülitek? Ja..és nem kéne "Jackozni mert nem szerette ha így hívják és ezt tiszteletben is kéne tartani ember!

Szóval a kérdésedre válaszólva: Én is láttam azt a videót.Michael házában történik, ahol állítóllag egy pillanatra kirajzolódik egy alak. Igazából nem tudom hogy elhidjem -e,mert tudod..számítógépes technikákkal bármit oda szerkeszthetnek. Testére,aszthiszem Latoya egyszer azt mondta ezt egy cikkben olvastam amúgy,hogy néha mikor ottvan Michael házába hangokat hall pl:úgy hallotta az egyik szobából mint ha valaki szteppelne. És Latoya mondta is hogy Mike nagyon sokat gyakorolta a szteppelést otthon. Meg érezte a jelenlétét. De ez már egy régebbi cikk. Ez is lehet hogy igaz,lehet hogy nem. Én ebbe hiszek mert hisz ezt egy családtagja mondta és nem hiszem hogy hazudott volna. Lehetséges hogy még Mike nem érezte úgy hogy még elkéne mennie innen és szerintem még egy ideig a lelke ott maradt a házban. De,Mostmár biztosan átkelt és már biztosan egy sokkal jobb helyen van,ahol nem bántják többé. Mert itt földi élete során folyamatosan bántották. Gyerekkorában az Apja,felnőtt korában meg a hülye féltékeny emberek meg a média. Annyi

minden rossz dolgon kellett átmennie de ő még igy is mindig is segített és nagyon sokat adott az embereknek. Nem ezt érdemelte vola,meg kellett volna becsülni és összetenni a két kezünket Hogy egyáltalán létezett még ilyen ember a Földön. Aki Ennyire szerette a gyerekeket,aki annyi korháznak adományozott,anyi sok beteg emberen segített. Aki ennyire meg akarta gyógyítani a Földet ő csak azt szerette volna hogy az emberek szeressék egymást,mindenki fogadja el úgy a másikat ahogy van,hogy ne legyen háború és hogy segítsünk egymásnak.

Én mindent köszönök neki! Nagyon tisztelem és soha nem felejtem el! Örök példaképem volt lesz és marad.

Nyugodj békében Mike szívembe örökre megmaradsz.❤

2015. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Lehetséges hogy még Mike nem érezte úgy hogy még elkéne mennie innen és szerintem még egy ideig a lelke ott maradt a házban. De,Mostmár biztosan átkelt és már biztosan egy sokkal jobb helyen van,ahol nem bántják többé"


Csakhogy, ha a halál beálta után 48 órán belül a lélek nem tud elmenni a fényfolyosón a túlvilágra, örökkre itt ragad. Csak Táltos András tudja elküldeni a pokolba

2015. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Videot lattatok Michael szellemerol?Ijeszto ...
2015. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 petikevokosztcsa válasza:
"Hosszú lesz szerintem" Én azt a választ fűznék ehhez hozzá, hogy valószínűleg Michael nem hunyt el. Több cikk, interjúk vannak. Például aki nagyon jártas Michael dolgokban, az egyből felismeri a hangját. És van egy interjú Dave Dave-vel (egy gyermekkori barátja) a CNN-en és dettó Michael hangja van. És a száj harapás az egy nagy Michael dolog volt, amikor kicsit parázott. De nézzetek videót az igazi Dave Dave hangjáról. És tudni illik, szegény Michael-nek nagyon rossz karrierje volt. Az újságírók nagy hazugságokat irtak stb. De elmondom ki az a Dave Dave. Ez eredetileg akkor van, mikor Michael még kisebb és ház felrobbant amiben volt egy kisgyerek. Michael valahogy megmentette neki az életét és nagy barátok lettek. Utána nem tudta a nevét és Michael adott neki egyet: Dave Dave. "FIGYELEM!! DAVE DAVE KÉP MEGNÉZÉSE SAJÁT FELELŐSSÉGGEL TEGYED!!". Ugorjunk kicsit a temetéséhez. A családja, nem nagyon voltak azok a normális szomorúak. Közben ott suttogtak és nevetgéltek. Ilyet őszintén, ki tesz egy temetésen? És ezt a húga azzal magyarázta, hogy próbálják oltani a feszültséget! Én itt halálra röhögtem magam. Na ennyi az amit most ideírok. Talán később még adok hozzá. ;) bocsi, elég hosszú lett, de elmondtam az én véleményem erről.
2016. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!