Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Àtérző képesség érintéssel!?

Àtérző képesség érintéssel!?

Figyelt kérdés
Nos, pàr éve volt, de azóta is néhànyszor eszembejut, mert azóta sem éreztem ilyet. Szóval, a nagymamàm nagyon beteg volt, mikor meglàtogattam a kórhàzban, akkor derült ki, hogy akkor làtom utoljàra. Mivel nem szóltak erről, hanem meglepetésként làttam az àllapotàt, félkóma, ezért egy felfokozott àllapotba kerültem, úgy éreztem minden érzékszervem élénk. Nagymamàm szervezetében erős gyulladàs volt, mikor megfogtam a kezét azonnal elöntötte a testem valamiféle blokkoló melegség, mintha egy pillanat alatt làzas lennék én is. Megijedve engedtem el a kezét, azonnal elmúlt a hatàs. Soha nem felejtem el. Kérdés az, hogy ez mi volt !?

#képesség #Àtérző képesség
2015. nov. 20. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni kedves kérdező.

Szerintem csak kiváltotta belőled ezt az érzést.

2015. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem átérezted, amit ő, mivel ahogy mondtad, kiéleződtek az érzékeid.Viszont, ha belegondolsz, a nagyfokú ijedtség is hasonló tünetekkel jár!Megijedsz és hirtelen "éberré" válsz, végigfut rajtad a hidegség, forróság, vagy remegés, stb.Ez lehet eltérő kicsit emberenként, de általában ilyenkor ezeket érezzük.Lehet nálad épp akkor jött ki hogy végigfutott rajtad az ijedtség okozta hőhullám, mikor a mamád kezét fogtad.

Így sajnos nehéz eldönteni, mi okozta.a melegségtől ismét megijedtél, és itt az újabb ijedtség ismét kizökkentett az előbbi állapotból.Olyasmi ez, mit mikor tudatosan álmodunk.Mikor ráeszmélsz valamire, annyira meglep, hogy kizökkent és kezdhetsz mindent előlről...

Lehet érdekes lett volna, ha újra megfogod a kezét, akkor most okosabbak lennénk...De azt hiszem, sajnos nagymamádon ez nem segített volna túl sokat.Nyugodjon békében :(

2015. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sok narutót nézel te kölyök!
2015. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!