Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lennek erre en is...

Hogyan lennek erre en is kepes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik baratom kepes olyan dolgokra,hogy pl ul,semmit nem csinal es hirtelen rezegni kezd egy telefon es kieg egy villanykorte..6 erzek lenne?Rengeteg gyertyanal szokott imatkozni v mit csinalni..Nagyon kivancsi lennek

2015. aug. 6. 09:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Én sem csinálok semmit a villanykörtével mégis kiég. A telefonom is szokott rezegni, amikor rezgőre van állítva. xD
2015. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
hahaha de en komolyan kerdeztem -_- ezek komoly dolgok
2015. aug. 6. 09:31
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Ez pedig komoly válasz volt. :D
2015. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
jo,nem kerek hulyeseget..
2015. aug. 6. 10:08
 5/28 anonim ***** válasza:

Az agyát tudja írányítani!

Microelektromos rezgéseket küld, bizonyos tárgyak felé. Pl.: Villanykörte Wolframmal működik. A gyertyáknál azért ül, mert spirituális kapcsolatot akar létrehozni az agyával!

2015. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Spirituális kapcsolat az agyammal :') .Ehhhe



Szerintem a barátocskád egy kretén,aki nagyon jól megviccelt téged még egy-két beavatott haveroddal.

A telóját rezgőre állíthatta ,majd megbeszélhette az egyik ismerősével,hogy egy adott időpontban csörgessen rá. :)

A kiégett villanykörte lehetett véletlen egybeesés,egy hiba,de még sorolhatnám a lehetőségeket.

Szerintem rászedtek!


Uhm...Egyébként kihez szokott imádkozni a gyertyák fény mellett? O.o

2015. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem..biztosan nem vert at minket,nem csak en voltam ott,rajtam kivul egy csomo baratja ott volt...Es kulonben is,a telo ki volt kapcsolva es nem olyan fajta h ha ki van kapcsolva es hivjak,akkor kapcsoljon be..
2015. aug. 6. 10:29
 8/28 anonim ***** válasza:

"jo,nem kerek hulyeseget.."

Akkor ne beszélj hülyeséget. :D

2015. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
azert,mert te nem hiszed,attol meg igenis lattam amit lattam..ne irogass,ha nem hiszed el..de tuti hogy sirtal volna,ha ott vagy velunk
2015. aug. 6. 10:36
 10/28 anonim válasza:
61%

Előfordulhat, hogy tényleg csak trükk az egész, de én hiszek ezekben a paranormális dolgokban, nagyon is. Komolyan nem értem miért ilyen szkeptikusok az emberek -_- Kiskorom óta hiszek az ilyesmiben, mivel már én is tapasztaltam hasonlót. Sőt, tudok is dolgokat csinálni, vannak képességeim pl. megemelek kisebb tárgyakat telekinézissel, megálmodok bizonyos eseményeket, amik meg is történnek nem sokkal később, előre tudom mit fog mondani, tenni a másik személy, beszéltem már inga segítségével lelkekkel, láttam tárgyakat lerepülni a falról és több méterrel arrébb estek le, ezt mivel magyarázzák?


A barátod valószínűleg már régóta gyakorolja a mágiát és a gyertyás imádkozáskor nyeri az erejét vagy akkor lép kapcsolatba a túlvilági lényekkel. Az is lehet, hogy paktumot kötött velük és cserébe megkapta ezeket,a képességeket. Az elméje olyan szinten fejlett, hogy képes energiát küldeni az agya segítségével és irányítani is azt. Köztudott, hogy ahol megváltozik az energiaszint, ott az elektromos készülékek furán viselkednek. A szellemek is energiából állnak és ezt jelzik a műszerek is, amikor jelenlétet észlelnek.


Ha nem akarsz bajt, akkor ne akarj ilyen képességeket magadnak, mert ha nem vagy elég erős és tapasztalt, akkor nem tudhatod mit szabadítasz magadra és a szeretteidre! Addig örülj, amíg nem látod meg mi van a túloldalon és az átlagemberek számára láthatatlan síkokon!

2015. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!