Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet vmi a...

Szerintetek lehet vmi a szobámban/házban?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van vmi szag a szobámban,és alig akar kimenni. Illetve mindig más,de vmi mindig van. És vannak szagok,amiket hosszú ideig érezni lehet. Pl. tavaly télen emlékszem,hogy sült halat ettem,és még áprilisban is éreztem a szagot,mikor bejöttem a szobámba. Új házról van szó,másfél éve lakunk itt,előttünk 2 nő lakott,itt meg 3 gyerek,akiket kitették innen,mert nem fizettek semmit. Előtte viszont vmi,idős néni élt itt,elvileg,aki már meghalt.


És hallottam,hogy az ilyen szagoknak köze lehet a szellemekhez,démonokhoz. Volt már,hogy a szén-monoxid jelző 1 éjszaka alatt bekapcsolt 3x,pedig tuti,hogy nem volt szén-monoxid,aznap éjjel alig tudtam vissza aludni. 1x történt,hogy a kutya is elkezdett,1 pontra ugatni,meg az ajtón ki lehet látni,és ott is ugatni kifelé,pedig nem volt ott senki. Ez 1x-1x történt meg.


És most említettem ezt a szagot a fateromnak,aki nem hisz az ilyenekben,mégis rákérdezett,hogy nincs-e ilyen érzésem?


Azon kívül igazából nem érzek semmit,se kopogás,se fura hangok,se fura álmok,semmi. Illetve 1x volt,hogy bekapcsolt a TV-m éjjel,pedig mellettem volt a kapcsoló,ugyanúgy,ahogy letettem este.


Szerintetek lehet vmi ez a szag,vagy vmi?


15F


2015. dec. 3. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A szag mindig csak egy része a jeleknek, sohasem önmagában jelentkezik. Emellett mindig azonos szagot eredményez, a szag nem váltakozik. Egy bizonyos, általában specifikus szag, vagy illat jár együtt egy csokor más jellel. A szobád valószínűleg rosszul szellőzik, vagy a szobában valami hajlamos beszívni, és megtartani a szagokat. A rossz szellőzésre utal a szénmonoxid jelző is.
2015. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen,most megnyugodtam,hiszen mikor begyújtunk a kandallóba,nyitott ajtónál sem jön be a meleg a szobámba,soha. Meg volt 1 másik szag,de az kiderült,hogy a szőnyegből jön. (Úgy nevezett Shaggy szőnyeg (hosszú szálas))


A kutya meg ugathatott 1 molylepkét vagy bármit.


Csak őszintén szólva kicsit félős vagyok,szóval ezzel az 1 kérdéssel jól besz*ratott a fater.

D: :D

2015. dec. 3. 16:36
 3/9 A.C.A.B ***** válasza:
52%
EGÉR. Ha meg esetleg mégsem, akkor patkány. Ilyen hülyeségek pedig nem léteznek, hogy szellem kísért a szobában meg egyéb ökörségek!
2015. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendesen szellőztetsz?

A távkapcsolót nem lehet,hogy álmodban benyomtad vagy ráfeküdtél?(említetted,hogy magad mellé tetted)

Az én szobámban konkrétan többen is haltak meg...engem nem kisért senki sem!Szerintem bebeszéled magadnak.

2015. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A távirányító az ágyam mellett van mindig. De mindegyis. Egyszer előfordult és kész. Minden nap szellőztetek. Viszont tény,hogy rossz helyen van a szobám,szellőzés szempontjából.
2015. dec. 3. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne próbáld az ismeretlennel magyarázni azt, aminek prózaibb okai is lehetnek, mert akkor te magad hozod létre a saját kísérteteidet, amiktől félsz. A halottak nagyon extrém esetekben hagynak hátra kísértetet, nem minden halál után marad hátra ilyen. Csinálj egy alapos nagytakarítást a szobában, ha zavarnak a szagok, esetleg használj illatmécsest, és hasonlókat. A füstölőt a rossz szellőzés miatt nem hiszem hogy érdemes, de gusztus kérdése.
2015. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ételmaradék, koszos zoknik az ágy alatt.
2015. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is: szellem meg démon nem lehet, mert ilyenek nem léteznek.

Ha a kutya is ugatott, akkor én is egérre vagy valami döglött állatra tippelnék.

2015. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek a logikus magyarázatok:

TV:Àramszunetben amikór vissza kapcsol az áram tv akár be is kapcsolhat ,nekem is volt ilyen és a szomszédok mondták ,hogy áramszünet.


A kutya: A kutyák mindenre ugatnak jó halásuk amugy kutyája/fajtája válogatja.

Szagok :ahogy mondták döglött állat esetleg a kutya vagy az órrod érzékenyeb az átlagnál .

Ja és mi az a vmi ???

:-) :-| XD

2015. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!