Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek h spirituálisan is...

H0tb0y kérdése:

Mit tegyek h spirituálisan is kielégítő legyen számomra a szex? Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés
Testileg ok de spirituálisan vhogy nem elégülök ki vmi nem oké :/ Mit csináljak?
2015. dec. 6. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szex a társkapcsolat fenntartására, elmélyítésére, az érzelmek kifejezésére, és legfőképpen utódnemzésre szolgál. A spiritualitása is főképp az utódnemzés, a születés, az új élet misztériuma körül forog. A szex spirituális felmagasztalása balkezes ösvény, ami az emberállat erősödését eredményezi a szellemi fejlődés helyett. Az érzelmek kifejezésének tiszta módjai felemelhetnek. Inkább azokra fektess hangsúlyt, a szexet pedig hagyd meg annak, aminek lennie kell.
2015. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen a spirituálisan kielégítő szex? Remélem, semmilyen hülye ezós maszlagba nem akarod belerángatni a párodat, mert akkor idővel semmilyen formában nem lesz kielégítő a szex.
2015. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na igen, a szex pont arról szólna, hogy ne legyenek korlátok, az egy a "legolyanabb" területe az életnek, ahol csakis magadat adhatod és csakis az ösztönös vágyaidat élheted ki, mert különben a rák megette az egészet....
2015. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Csináld gyíkemberrel b*dmeg!
2015. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már partnerrel? :D
2015. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tantra,yoni,lingam masszázst ajánlom.
2015. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, 10:54, nekem nem tűnik teljesnek a felsorolásod: "A szex a társkapcsolat fenntartására, elmélyítésére, az érzelmek kifejezésére, és legfőképpen utódnemzésre szolgál."


Számomra a szex örömforrás. Élvezem, és újra, meg újra élvezni akarom. Ez nem társas kapcsolat kifejezés, nem érzelem kifejezés, nem feltétlenül utódnemzés - élvezet, amit annyiszor akarok átélni, ahányszor csak lehet.


Természetesen a szerelmesem szintén élvezi, és társam az élvezetben - ezért is a szerelmesem, és ennyiben szoros része is a szex a társas kapcsolatnak.


Spiritualitást még soha nem kerestem benne, bár mindenfélét olvastam már a szexről, tantráról is, de még soha nem éreztem késztetés, hogy műveljem is a tantrát. Talán mert nincs hiányérzetem vele kapcsolatban:


A spirituális kielégülést értelmezni sajnos nem tudom. Megpróbálná valaki?

2015. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:

Azt nem tudom mennyire spirituális csak mikor radiesztéziát tanultam ott van olyan hogy nemek polaritása. Ez fordított a két nemnél és mikor két hasonló beállítottságú de ellentétes pólusú férfi és nő összeolvad akkor létrejöhet egy katarzisélmény.

Hétköznapi nyelvre lefordítva ha a testi kapcsolat lelki egymásra találással is párosul akkor a spirituális élmény is megadatik.

2015. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" csak mikor radiesztéziát tanultam ott van olyan hogy nemek polaritása"


- Ez kapásból egy marha nagy hülyeség. Úgyhogy hülyeség bármi, amit ebből kifejtesz.

2015. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

meghalok :D

figy, élvezd a szexet, ne másban keresd az örömöt és a kielégülést, csakis kizárólag arra próbálj összpontosítani, h az minél minőségibb legyen!

2015. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!