Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kielégítő, kevés szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kielégítő, kevés szex miatt szakítani bunkóság?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig tisztességesebb, mint együtt élni és megcsalni.Ha már ennyire létfontosságú számodra a szex.
2015. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A szex fontos!
2015. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
az
2015. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha csak ez az ok akkor már a párkapcsolat létesítése is bunkóság volt.
2015. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Ez egy korrekt indok, gondolom próbáltátok már megbeszélni, de eredménytelenül.
2015. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze próbáltuk.

Ráadásul ő a fiú, én a lány.

Nekem igényem lenne heti 2-3-ra, de ő azt mondta, hogy csak a filmekben akar a pasi mindig szexelni, a valóságban heti 1 az igény max.

2015. nov. 20. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit mondott, az hülyeség.

Egyénenként változó.

És az sem mérvadó igazából, hogy mióta vagytok együtt.

Nekem volt egy 20 éves kapcsolatom (közös gyerek is született), ott (az utolsó kritikus 3 hónapot leszámítva) 2 naponta szexeltünk.

Most 2 hónapja van új kapcsolatom, majdnem minden nap van szex.

Barátnőméknél havi 1-2 (ott is a pasi, aki nem igényel többet, barátnőmnek kevés, és ami a legrosszabb, hogy még az a kevés is $zar.)

2015. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elégít ki, akkor alap, hogy szakítok.
2015. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó szex nélkül nincs tartós kapcsolat. Ebben is közös nevezőn kell lenni egy párnak, mert különben rámegy a kapcsolat.

#7-esnek igaza van, én is 18 év után is naponta kívántam a párom, mostani párommal is legalább napi egy, ha együtt vagyunk, amikor meg nem találkozunk akkor pótoljuk a kimaradtakat (van, hogy 3-5 alkalom is egy szombaton). Mi ebben egymásra találtunk, hasonlóak az igényeink. (Negyven feletti pár vagyunk)

2015. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mint 23F mondom, hogy naponta legalább 1x dugnék ha lenne partnerem. És nem bunkóság kevés vagy nem kielégítő sex miatt szakítani. Aki meg ilyen hülye hogy ilyet mer állítani, hogy csak a filmekben van naponta sex és a valóságban heti 1x, az biztos meg lesz pina nélkül is tehát nem fog hiányolni téged.
2015. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!