Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden találkozásnak oka van?

Minden találkozásnak oka van?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki kb. egy éve ismerek. Nem igazán beszélgettem vele de mégis van benne valami. Először nem ismeretem csak a barátnőm mesélt róla aztán egy "véletlen" folytán megismerkedtem vele. Az volt az utolsó lehetőség arra hogy megismerjem mert a későbbiekben a körülmények megváltoztak. Minden kapcsolat megszakadt vele. Nem maradt közös közeli ismerős. Bár nem ismerem mégis olyan mintha megszerettem volna, ami elég hülyeségnek hangzik mivel igazán nem ismerem és nem is beszélek vele. Elég sok szál fut hozzá. Nem tudom elfelejteni, ha mégis akkor a sors úgy hozza hogy össze fussak vele valahol. Lehet ez véletlen? Vagy okkal történik? Esetleg bedumálom az egészet?

2015. dec. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden okkal történik. Ennek például az az oka, hogy ugyanazon az úton haladtatok a célotok felé.
2015. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:

Inkább az a kérdés, történhet-e bármi ok nélkül. Legfeljebb az ok nem lesz annyira misztikus, vagy spirituális. Ha elmegyek a postára, és olyan személy van az ablak mögött, akit még nem láttam, akkor is okkal történik az új "ismeretség". Például csekket akartam befizetni.

Azt írtad megszakadt minden kapcsolat. Erre nem keresel okot? Csak a pozitív ok a jó ok, hogy azért találkoztatok, hogy megszerethesd?

2015. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, oka van!

A leírottadnak egyszerű oka: ugyanakkor vagytok ugyanazon a helyen.

Annak is oka van, hogy ez történik: te is és ő is, céljai elérésére kénytelen akkor és ott lenni. A célok persze függetlenek.

2015. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem véletlen.Oka van,hogy találkoztok.
2015. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek minden okkal történik..

Elkerültem egy cégtől erre ma elöttem parkolt az egyik autojuk..hazajöttem itt meg egy alkalmazotté..véletlenek nincsenek..ha nem akarom làtni is akàrmerre megyek belebotlok ami emlékeztet a multra..

2015. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!